عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نابودي چربي‌هاي اضافي با ليپوساكشن ليزري!

نابودي چربي‌هاي اضافي با ليپوساكشن ليزري!
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:26 ب.ظ

يك پيشرفت جديد در صنعت ليزر درماني اخيرا توانسته چراغ سبز توليد را از اداره غذا و مواد دارويي آمريكا دريافت كند و ممكن است روزي بتوان از آن به عنوان جديدترين ابزار در از بين بردن سلول‌هاي چربي‌ ناخواسته استفاده كرد.

به گزارش سرويس علمي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مركز پزشكي اوسيريس آمريكا يك سيستم كنترل چربي موسم به «ليپوكنترل» را ابداع كرده كه با كمك ليزر به تجزيه چربي‌ها و از بين رفتن چربي‌هاي ناخواسته منجر مي‌شود.

برخلاف ساير شكل‌هاي رايج ليپوساكشن، اين دستگاه به صورت دقيق سلول‌هاي چربي ناخواسته را با استفاده از ليزر حذف كرده كه پس از آن مي‌توان به راحتي چربي‌ها را با عمل ساكشن بيرون كشيد.

اين سيستم همچنين يك نمايش نگاشت نقشه‌كشي «بلادرنگ» را براي كمك به دقت و صحت جراح در زمان جراحي در اختيار قرار مي‌دهد. اين ويژگي به كاربر اجازه مي‌دهد كه به طور آني مشخص كند چه ميزان انرژي را بايد به يك قسمت از بدن اعمال كند.

ليپوكنترل را مي‌توان براي كمك به تغيير شكل مناطق خاص از بدن از جمله پهلوها، كفل، شكم، پشت بازوها، كمر، زانوها، مچ پا، داخل ران و چانه استفاده كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها