عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

سیاستمدار لیبیایی : قذافی به دنبال تحریف تاریخ

سیاستمدار لیبیایی : قذافی به دنبال تحریف تاریخ
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:44 ب.ظ

به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد فائز جبریل در گفت و گو با شبکه خبری العالم تاکید کرد: جوانان لیبی از دروغگویی و فریبکاری قذافی آگاه هستند و در این انقلاب مردمی پرچم استقلال را برافراشته و خواهان سرنگونی وی و بازگشت به ارزش ها و اصول هستند.

جبریل با اشاره به ادعاها و اتهامات قذافی در سخنرانی سه شنب شب (3 اسفند) مبنی بر استفاده تظاهرکنندگان از قرص های روان گردان گفت: این سخنرانی آخرین سخنرانی وی است و دنیا دیگر به سخنان نسنجیده او گوش نخواهد داد.

این سیاستمدار لیبیایی خاطرنشان کرد: قذافی مانند همیشه بی ادب بود بدون اینکه احترامی برای انقلابیون قایل شود و حوادث اخیر نتیجه سخنان وی است که با آن مردم را بسیار از خود رنجاند.

وی تاکید کرد: طبق همان قانون اساسی که قذافی به وسیله آن تظاهرکنندگان را تهدید کرد، خود قذافی نخستین متهم به شمار می آید، زیرا وی 42 سال پیش بر خلاف قانون اساسی ، کودتا کرد و به همین علت سزایش اعدام است و سخنرانی اخیرش بیانگر این است که کار وی دیگر تمام شده است.

جبریل خاطرنشان کرد: قذافی از هنگامی که قدرت را در دست گرفت، به مسلمانان حمله کرد و تاریخ هجری و اسامی ماهها را تغییر داد و با موروثی کردن حکومت برای فرزندانش در صدد بازی کردن با آینده بود.

این سیاستمدار لیبیایی تاکید کرد : جوانان تظاهرکننده که هم اکنون بر شهرها تسلط یافته و آن را از سیطره قذافی خارج کرده اند ؛ جوانان لیبیایی نسل آگاهی هستند که یاد و خاطره پدران خود را حفظ کرده اند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها