عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها

بیانیه 191 نماینده مجلس در محکومیت جنایات حکام برخی کشورها
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:44 ب.ظ

به گزارش واحد مرکزی خبر ، متن کامل این بیانیه که در جلسه علنی امروز قرائت شد به این شرح است:

حوادث تاسف بار در کشورهای لیبی ، یمن ، بحرین و مغرب و کشتار بیرحمانه مردم بی دفاع این کشورها به دست حکام خودکامه یاداور جنایاتی است که همه دیکتاتورهای تاریخ برای باقی ماندن در قدرت انجام داده اند و سرنوشت همه انها از فرعون گرفته تا صدام ، مبارک و بن علی سرنگونی خفت بار بوده و سرانجام ملتهایی که برای رهایی از ظلم مبارزه می کنند ازادی و سرافرازی بوده است.

آنچه تاسف از این وقایع را بیشتر می نماید این است که این جنایتهای نابخشودنی در جهان اسلام و با حمایت قدرتهای غربی به ویژه امریکا از این حکام فاسد اتفاق می افتد و البته روی دوم سکه این وقایع که برای امت اسلامی افتخار و سربلندی را به همراه دارد مبارزه با ظلم و بی عدالتی و حرکت به سوی عدالت اسلامی است .

سکوت و مواضع دو پهلوی امریکا به ویژه در برابر جنایات قذافی جنایتکار در لیبی نشاندهنده این واقعیت است که امریکا تنها دنبال منافع خویش است و در این راه حقوق بشر و همه معیارهای انسانی و اسلامی را به سادگی قربانی می کند و جهانیان امروز بیش از هر زمان دیگری به این واقعیت مهم دست یافته اند.

انتظار می رود سازمان کنفرانس اسلامی با برداشتن گام های عملی و با فشار اوردن به حکام جنایتکار این کشورها از کشتار مردم بی گناه در این کشورها که با سلاح های سنگین از جمله تانک و هواپیماهای جنگی انجام می شود جلوگیری نماید.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این جنایاتها یک بار دیگر از مبارزات ملتهای اسلامی حمایت قاطع خویش را اعلام داشته و امیدواریم ملل اسلامی بتوانند هر چه سریعتر با به دست آوردن ازادی ، از نعمت بزرگ مردم سالاری در زیر سایه اسلام و قران بهره مند شوند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها