عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گردهمایی متخصصان قلب و عروق خاورمیانه در کیش

گردهمایی متخصصان قلب و عروق خاورمیانه در کیش
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:45 ب.ظ

به گزارش واحد مرکزی خبر، استنت گذاری در شریان های کاروتید ، نحوه بالون و استنت گذاری در بیماران با سکته های حاد قلبی و نحوه مواجهه با تنگی مجدد در بیماران با استنت قبلی از جمله محورهای مورد بحث در این همایش سه روزه است.

دکتر زیبایی نژاد رئیس پنجمین کنگره قلب و عروق خاورمیانه با اشاره به اینکه در طول 2 روز برگزاری این نشست تخصصی 36 مقاله و 140پوستر ارائه خواهد شد در مورد مهمترین اهدف برگزاری این همایش گفت : با توجه به اینکه بیماریهای قلبی یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای خاورمیانه و حاشیه خلیج فارس است و هزینه های درمانی قابل توجهی را در بردارد ، برگزاری این کنگره فرصت مناسبی را برای معرفی جدیدترین روشهای درمانی بیماریهای قلبی فراهم می کند.

وی با اشاره به پیشرفت های اخیر کشورمان در زمینه درمان این بیماریها افزود : پزشکان کشورهای آمریکایی و اروپایی معتقدند که متخصصان ایرانی همگام با متخصصان خارجی در زمینه درمان بیماریهای قلبی به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست یافته اند.

در این کنگره که تا 6 اسفند در هتل ارم کیش ادامه خواهد داشت به بهترین مقاله ها تا سقف پنج هزار دلار جایزه تعلق می گیرد و حضور در این همایش برای متخصصان ، و جراحان 12 امتیاز ، پزشکان عمومی 9 امتیاز و سایر رشته ها 6 امتیاز باز آموزی دارد.

در حاشیه این نشست غرفه های متعددی از جدیدترین محصولات و تجهیزات پزشکی در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها