عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قذافی دستور تخریب تاسیسات نفتی را صادر کرد

قذافی دستور تخریب تاسیسات نفتی را صادر کرد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  02:46 ب.ظ

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره ، معمر القذافی به نیروهای امنیتی کشورش دستور داد تاسیسات نفتی کشور را تخریب کنند.

این شبکه به نقل از یک منبع نزدیک به دولت لیبی افزود : تخریب تاسیسات هسته ای از خط لوله انتقال نفت در دریای مدیترانه آغاز می شود.

ناآرامی ها در لیبی باعث شده است بسیاری از شرکت های نفتی بخش زیادی از تولید را کاهش دهند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:قذافی دستور تخریب تاسیسات نفتی را صادر کرد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:26 ب.ظ

 

رئیس موسسه نظارت بر حقوق بشر در لیبی با اشاره به اینکه دولت برای کشتار مردم، مزدور بیگانه اجیر می کند، تاریخ چهاردهه حکومت معمر قذافی را آکنده از جرم وجنایت توصیف کرد. "محمد عبدالملک" روز شنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم گفت: رژیم حاکم در لیبی برای سرکوب و کشتار مردم از مزدوران بیگانه استفاده می کند و این اقدام، جنایتی بی سابقه در تاریخ به شمار می رود. عبدالملک افزود: تاریخ حکومت قذافی آکنده از جرم و جنایت است و شمار کشته شدگان حوادث روزهای گذشته بسیار بیشتر از تعداد اعلام شده است و تقریبا ً به 200 نفر می رسد . وی با ابراز امیدواری در باره پیوستن همه اقشار مردم به قیام این کشور اظهارداشت : ماهیت رژیم حاکم لیبی مانع از عقب نشینی مردم از  مبارزه است
  چراکه در صورت متوقف شدن حرکت مردم، رژیم انتقام شدیدی از آنها خواهد گرفت. وی گفت: همه مردم لیبی باید برای پشتیبانی از این انقلاب به پا خیزند؛ در غیر این صورت سیل خون متوقف نخواهد شد و نیروهای امنیتی تظاهرکنندگان را در منازلشان بازداشت می کنند.
kohertala

kohertala
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 113
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها