عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كمك داور بازي مورد ضرب و شتم قرار گرفت!

كمك داور بازي مورد ضرب و شتم قرار گرفت!
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:30 ب.ظ

بازي تيم‌هاي فوتبال شهرداري زنجان و فولادگستر نوين بناب تبريز با جنجال به اتمام رسيد، به گونه‌اي كه كمك داور اين ديدار مورد ضرب و شتم قرار گرفت تا صحنه زشتي در فوتبال كشورمان رقم بخورد.

 

در هفته بيستم از سري مسابقات فوتبال ليگ دسته دو باشگاه‌هاي كشور، شهرداري زنجان در زمين چمن استاديوم ورزشي 15 خرداد، ميزبان فولادگستر نوين بناب تبريز بود.

ايسنا: شاگردان رضا وطن‌خواه كه در دور برگشت اين رقابت‌ها هيچ بردي را در كارنامه خود به ثبت نرسانده اند، در پنجمين بازي از دور برگشت اين مسابقات در برابر نماينده تبريز به ميدان رفتند تا اولين برد دور برگشت را به دست آورند.

شهرداري زنجان كه بازي را تهاجمي آغاز كرده بود، توانست در همان دقايق ابتدايي مسابقه توسط مهدي سعداللهي به گل برتري دست يافته و نيمه اول را با پيروزي به رختكن برود. اين نتيجه تا دقيقه 89 پا بر جا بود تا اينكه گل تساوي به ثمر رسيد.

با اتمام اين مسابقه، بازيكنان و اعضاي تيم شهرداري زنجان كه معتقد بودند گل حريف در دقايق پاياني در شرايط آفسايد به ثمر رسيده است، اعتراض خود را به عملكرد تيم داوري با ورود به زمين اعلام كردند كه در اين ازدحام، كمك داور مسابقه توسط يكي از تماشاگر نماها كه وارد زمين شده بود، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اگرچه زمين چمن استاديوم ورزشي 15 خرداد داراي حفاظ مخصوص است اما در اغلب موارد مشاهده شده كه درب منتهي به زمين چمن حتي در حين مسابقه نيز باز بوده و افراد غير مسئول به راحتي مي توانند وارد زمين بازي شوند.../ايسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها