عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جدیدترین ابزار برای از بین بردن چربی های بدن

جدیدترین ابزار برای از بین بردن چربی های بدن
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:40 ب.ظ

 

 

جدیدترین ابزار برای از بین بردن چربی های بدن

 

يك پيشرفت جديد در صنعت ليزر درماني اخيرا توانسته چراغ سبز توليد را از اداره غذا و مواد دارويي آمريكا دريافت كند و ممكن است روزي بتوان از آن به عنوان جديدترين ابزار در از بين بردن سلول‌هاي چربي‌ ناخواسته استفاده كرد.

مركز پزشكي اوسيريس آمريكا يك سيستم كنترل چربي موسم به «ليپوكنترل» را ابداع كرده كه با كمك ليزر به تجزيه چربي‌ها و از بين رفتن چربي‌هاي ناخواسته منجر مي‌شود.

برخلاف ساير شكل‌هاي رايج ليپوساكشن، اين دستگاه به صورت دقيق سلول‌هاي چربي ناخواسته را با استفاده از ليزر حذف كرده كه پس از آن مي‌توان به راحتي چربي‌ها را با عمل ساكشن بيرون كشيد.

اين سيستم همچنين يك نمايش نگاشت نقشه‌كشي «بلادرنگ» را براي كمك به دقت و صحت جراح در زمان جراحي در اختيار قرار مي‌دهد. اين ويژگي به كاربر اجازه مي‌دهد كه به طور آني مشخص كند چه ميزان انرژي را بايد به يك قسمت از بدن اعمال كند.

ليپوكنترل را مي‌توان براي كمك به تغيير شكل مناطق خاص از بدن از جمله پهلوها، كفل، شكم، پشت بازوها، كمر، زانوها، مچ پا، داخل ران و چانه استفاده كرد....../تحلیل:عصرایران

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها