عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

غلام گوشبر دستگیر شد

غلام گوشبر دستگیر شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:41 ب.ظ

 

 

غلام گوشبر دستگیر شد

 

ماموران پلیس امنیت فرماندهی انتظامی استان تهران و البرز در عملیاتی غافلگیرانه «غلام گوش بر»، شرور معروف ورامین را دستگیر كردند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ماموران پلیس امنیت استان تهران، در راستای طرح «برخورد با اراذل و اوباش» دو تن از اراذل نامدار ورامین كه بارها اقدام به عربده كشی، ایجاد رعب و وحشت و چاقو كشی از مردم محلات را می كردند، در اقدامی غافلگیرانه دستگیر كردند.

غلامرضا، معروف به «غلام گوش بر» كه در یكی از نزاع های خود اقدام به بریدن گوش های یكی از طرفین دعوا كرده بود كه دستگیر شد.

این فرد به همراه همدست خود از یكی از نزاع هایش فیلمی تهیه كرده و با انتشار این فیلم موسوم به «بلوتوث سیاه» اقدام به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم ورامین كرده بود.

به گزارش ایسنا، سردارعلیرضا اكبر شاهی، فرمانده انتظامی استان تهران و البرز در نشست خبری صبح سه شنبه با اعلام خبر دستگیری این فرد، یادآور شد: این فرد مدت ها پیش به دلیل اقدامات مجرمانه خود دستگیر و روانه زندان شده بود كه پس از تحمل حبس و آزادی مجددا به اقدامات مجرمانه خود روی آورده و ماموران پلیس امنیت وی را در حین ارتكاب عمل مجرمانه و عربده كشی و چاقو كشی دستگیر كردند..... / خبرگزارى ايسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها