عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دستگیری سارقان مسلح منازل

دستگیری سارقان مسلح منازل
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:42 ب.ظ

 

دستگیری سارقان مسلح منازل

 

كارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دماوند دو سارق مسلح را كه تحت پوشش كارمند ادارات و سازمان های خدماتی اقدام به سرقت از منازل می كردند را دستگیر كردند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اوایل دی ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان دماوند از طریق تماس شهروندی با مركز فوریت های پلیسی «۱۱۰» در جریان سرقت از منزل قرار گرفتند.

ماموران انتظامی پس از حضور در این منزل دریافتند كه دو نفر تحت پوشش یكی از ادارات و سازمان های خدماتی به منزل مالباخته مراجعه كرده و پس از ورود به منزل با غافلگیر كردن صاحبخانه وی را در یكی از اتاق ها محبوس كرده و طلا و جواهرات و برخی از اموال وی را به سرقت برده اند.

با ثبت این شكایت، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت كه با توجه به حساسیت موضوع، تیم ویژه ای از كارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی این پرونده تشكیل شد.

كارآگاهان پلیس آگاهی با استفاده از بانك اطلاعاتی مجرمان و همچنین تصویر به دست آمده از چهره سارق كه با اطلاعات مالباخته به دست آمده بود، مخفیگاه این سارق را در یكی از محلات شهرستان دماوند یافتند.

ماموران در یك عملیات غافلگیرانه سعی در بازداشت و دستگیری این سارقان داشتند، اما آنان كه متوجه حضور ماموران شده بود، سعی داشت با حمله به ماموران و ایجاد درگیری متواری شود كه ماموران نیروی انتظامی با استفاده از قانون به كارگیری سلاح، به سمت یكی از آنان شلیك كرده و یكی از سارقان را از ناحیه پا مصدوم كردند.

سردار علیرضا اكبرشاهی، فرمانده انتظامی استان تهران و البرز با اعلام این خبر، گفت: متهمان پس از دستگیری به دو فقره سرقت از منزل در سال های گذشته نیز اعتراف كرده و كارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه آنان ، دو قبضه سلاح كمری، یك عدد كلاه گیس و وسایل گریم كه برای تغییر چهره مورد استفاده قرار می گرفت و همچنین بخشی از اموال مسروقه را یافتند.

به گفته وی، كارآگاهان با اطلاعات دریافتی از متهمان یكی از مالخر را كه اقدام به خرید و فروش طلاهای سرقتی می كرد را نیز در تهران دستگیر كردند..... / خبرگزارى ايسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها