عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مرکز مقابله با تهدیدات نرم سپاه صاحب‌الزمان در اصفهان راه‌اندازی شد

مرکز مقابله با تهدیدات نرم سپاه صاحب‌الزمان در اصفهان راه‌اندازی شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:45 ب.ظ

اصفهان - خبرگزاری مهر: مرکز مقابله با تهدیدات نرم سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با حضور سردار سلیمانی آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، ظهر چهارشنبه با حضور سردار غلامرضا سلیمانی، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، مرکز مقابله با تهدیدات نرم این سپاه راه‌اندازی شد و آغاز بکار کرد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در مراسم آغاز به کار این مرکز گفت: دشمن استفاده حداکثری از فضای مجازی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی را به شدت دنبال می‌کند.

غلامرضا سلیمانی با اشاره به بروز ناآرامی و بحران‌های مصنوعی روبه‌رو پس از انتخابات سال گذشته، افزود: بخش اعظمی از ناآرامی‌های سال گذشته و جریانات فتنه به دلیل تاثیرگذاری نرم غرب بر روی کشور و جامعه ایران اسلامی بود.

وی با تاکید بر اینکه اکنون زمان مقابله با تهدیدات نرم کشورهای استکباری فرا رسیده است، اظهار داشت: وزیر خارجه کشور امریکا در مصاحبه‌ای اعتراف کرده‌ بود که زمان استفاده از قدرت هوشمند برای جلوگیری از قدرت گرفتن جمهوری اسلامی ایران فرا رسیده است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به حضور قدرتمند دشمن در خاکریز‌های جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: دشمن فقط به دلیل اینکه در جامعه کنونی ما حضور ندارد دست به دامان فضای مجازی شده و اقدام به مقابله نرم با جمهوری اسلامی می‌کند.

وی با بیان اینکه مزایا و شاخصه‌هایی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که کشورهای غربی از آن بی‌اطلاع و بی‌بهره هستند، اضافه کرد: یکی از مزایای اصلی انقلاب اسلامی ارتباط چهره به چهره مسئولان با مردم است که البته مسئولان کشورهای غربی از این مزیت بی‌بهره هستند.

سردار سلیمانی به اهداف دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در اصلی‌ترین هدف خود به دنبال دستیابی به اهداف استعماری از پیش تعریف شده خود هستند.

وی با تاکید بر اینکه وقوع بسیاری از جنگ‌ها در ایران به دلیل دخالت غربی‌ها در کشور ما بوده است، ادامه داد: کشورهای استعمارگر در 200 سال گذشته با راه‌اندازی جنگ و کشتار و آشوب قصد رسیدن به اهدافشان پلید خود را داشته‌اند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمنان همواره در مقابله با قدرت‌های پیش رو، دست به سیاست‌بازی زده‌اند، گفت: دشمنان در همیشه تاریخ برای خودشان اقدام به دشمن تراشی کرده و دشمنان غیر واقعی برای خود درست کرده‌ بودند.

وی افزود: دشمنان بدینوسیله به دنبال این موضوع بودند تا بتوانند به قدرت‌های نوظهور حمله کرده و مطامع استکباری خود را تامین کنند اما در قرن بیستم مشاهده کردیم که پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان هم در برابر دشمن واقعی قرار گرفتند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ژئوپولیتیک خاورمیانه را تغییر داد، اظهار داشت: اکثر موسسات تحقیقاتی آمریکایی متصل به صهیونیست‌ها هستند و ارتباط قدرتمندی با سرویس‌های جاسوسی مانند سیا و موساد دارند و توسط برخی سناتور‌های آمریکایی اداره می‌شوند اما این کشورها از این موضوع غافل هستند که ایران اسلامی همانند دیگر کشورهای ضعیف جهان نیست.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها