عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دغدغه جدید برای سرمربی پرسپولیس/ درگیری دایی با یکی از لیدرهای باشگاه

دغدغه جدید برای سرمربی پرسپولیس/ درگیری دایی با یکی از لیدرهای باشگاه
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:47 ب.ظ

در حالی که پرسپولیس نتوانسته با علی دایی جزو تیم های صدرنشین جدول باشد، برخی پیامک های تخریبی دغدغه جدیدی را برای سرمربی سرخپوشان ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در دو هفته اخیر ارسال پیامک هایی در جهت تخریب علی دایی و علنی کردن اختلاف بین سرمربی پرسپولیس و حبیب کاشانی برای برخی اهالی فوتبال ارسال شده که باعث ناراحتی علی دایی شده است. این اتفاق امروز در رسانه های ورزشی بازتاب گسترده ای داشت و با واکنش علی دایی همراه شده است.

سرمربی سرخپوشان که اعلام کرده می داند این پیامک ها از سوی چه کسانی و با چه نیتی ارسال می شود، امروز پس از پایان نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با یکی از لیدرهای این باشگاه درگیری لفظی پیدا کرد و کار به درگیری فیزیکی نیز کشیده شد.

گفته می شود این درگیری بی ارتباط با پیامک هایی نیست که از سوی فردی ناشناس برای برخی اهالی فوتبال ارسال می شود و طی آن خبرهایی در مورد اختلافات شدید دایی و حبیب کاشانی و سایر اخبار پشت پرده باشگاه پرسپولیس منتشر می شود.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها