عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

چند بازيکن تيم اميد مشکل خروجي دارند

چند بازيکن تيم اميد مشکل خروجي دارند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

چند بازيکن تيم اميد مشکل خروجي دارند
 

سرپرست تيم فوتبال اميد کشورمان با اشاره به مشکلات خروجي تعدادي از بازيکنان اين تيم گفت: اميدوارم با مساعدت مسئولان اين مشکلات تا قبل از اعزام تيم به قرقيزستان بر طرف شود.


   داود پرهیزکاری ضمن بیان این مطلب افزود: با توجه به مشمول و محصل بودن اغلب بازیکنان تیم امید فدراسیون فوتبال ازیک ماه و نیم قبل برای گرفتن مجوز خروج از کشور بازیکنان تیم امید اقدام کرده ولی تاکنون مشکل 4 بازیکن همچنان حل نشده است.

وی یادآورشد: صالح خلیل آزاد و رضا طلبه و مهدی دغاغله و حسین ابراهیمی با مشکل خروج از کشور روبرو هستند که امیدوارم مشکل خروجی این بازیکنان بزودی مرتفع شود تا تیم امید با نفرات کامل و بدون استرس عازم بیشکک قرقیزستان شود.

سرپرست تیم امید درخصوص دعوت از کریم انصاریفرد و احسان حاج صفی برای دیدار برگشت مقابل قرقیزستان تصریح کرد : این دو بازیکن جزو تیم امید هستند و از این تیم خط نخورده اند ولی در بازی رفت به دلیل حضور نداشتن در اردوهای قبلی بطور موقت از تیم کنارگذاشته شدند و قطعا در اردوهای بعدی دعوت خواهند شد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال امید ایران و قرقیزستان روز 18 اسفند در شهر بیشکک قرقیرستان برگزار خواهد شد. دیدار رفت امروز چهارشنبه از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها