عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

این دختر ۳ ساله معتاد به سیگار است

این دختر ۳ ساله معتاد به سیگار است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

 

 

این دختر 3 ساله معتاد به سیگار است

 

اعتیاد این دختر کوچک باعث شد که او هفته پیش که در حال بازی کردن در خیابان بود، با یک خودروتصادف کند. او پس از پنج روز از کما در آمد و اکنون دچار جراحات بسیار زیادی شده است.

 

 

به گزارش صفحه عربی تابناک، در گذشته خانواده ها اهمیت بسیار زیادی به کودکان خود می دادند بطوری که حتی بسیاری از آنها کودکانشان را از خوردن زیاد شکلات و دیگر تنقلات منع می کردند، اما روز به روز شاهد کاهش این اهمیت هستیم.

 

جدیدترین خبر رسیده از چین حاکی از آن است که یک دختر سه ساله به نام «یا وین» به سیگار کشیدن و مصرف زیاد مشروبات الکلی اعتیاد دارد. خانواده وی هم به دلیل مشغله بسیار زیاد اهمیت زیادی به این مسأله نمی دهند.

 

در همین راستا، روزنامه «دیلی میل» پس از اعلام این خبر نوشت: اعتیاد این دختر کوچک باعث شد که او هفته پیش که در حال بازی کردن در خیابان بود، با یک خودرو تصادف کند. او پس از پنج روز از کما در آمد و اکنون دچار جراحات بسیار زیادی شده است.

 

والدین این کودک پس از این حادثه گفتند: ما چند وقت اخیر احساس کرده بودیم که رفتار فرزندمان کمی تغییر کرده اما علت آن را نفهمیده بودیم.

 

پس از مدتی متوجه شدیم که او از جیب پدر خانواده سیگار می دزد و با رفتن به حمام آن را می کشد. بعد از بررسی دقیق تر مسأله متوجه شدیم که او اعتیاد پیدا کرده است.

 

گفتنی است سال گذشته نیز در حادثه ای مشابه، کودکی به سیگار اعتیاد داشت اما مدتی پیش اعلام شد که او زیر نظر پزشکان قرار گرفته و در نهایت آن را ترک کرده است./سایت خبری تحلیلی تابناک

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها