عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سمينار طرح آسيا ويژن با حضور مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار شد

سمينار طرح آسيا ويژن با حضور مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:51 ب.ظ


سمينار طرح آسيا ويژن با حضور مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار شد
 

سمينار طرح آسيا ويژن در ايران امروز چهارشنبه با حضور علي کفاشيان رييس فدراسيون و دو تن از مسوولان کنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار شد.


    در اين مراسم ابتدا علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال ضمن خوش آمدگويي به حاضران در جلسه اظهار داشت: بسيار خوشحالم که تعداد استان هاي ما در طرح آسيا ويژن نسبت به سال گذشته افزايش يافته و اميدوارم اين روند ادامه يابد.
وي تصريح کرد: اين موضوع نشان مي دهد که استان ها به دنبال اجراي برنامه ويژن در منطقه خود هستند و ما هم از اين موضوع استقبال مي کنيم.
در ادامه اين سمينار محمد مهدي نبي دبير فدراسيون فوتبال در خصوص طرح آسيا ويژن اظهار داشت: در ابتدا اين طرح براي من هم گويا نبود اما علي کفاشيان اصرار داشت اين طرح اجرا شود و دلايل کافي هم براي عملي شدن آن وجود داشت.
وي خطاب به مسوولان استان ها در اين جلسه گفت: طبق آئين نامه کنفدراسيون فوتبال آسيا اين طرح بايد با مشارکت تمامي اهالي فوتبال و هيات هاي استان ها عملي شود.
در اين جلسه ''خانم ميشل'' مسوول کنترل کيفيت آسيا ويژن و ''کاي کاي تا'' نماينده اين طرح در ايران به همراه مرتضي محصص، فريدون معيني، علي کفاشيان، محمدمهدي نبي و روساي هيات هاي استان ها حضور داشتند.
خانم ميشل پس از صحبت هاي نبي ضمن رضايت بخش دانستن کيفيت اجرايي طرح آسيا ويژن در ايران گفت: از زماني که طرح آسيا ويژن در برخي از کشورهاي آسيايي شروع شد ايران يکي از فعالترين کشورهاي حاضر در اين طرح بود.
وي افزود: در جلسه سال گذشته حدود 17 استان حضور داشتند و خوشحالم که امسال تعداد اين استان ها افزايش يافته است و اميدوارم پس از صحبت هاي ما براي اجراي هرچه بهتر آسيا ويژن در استان ها قانع شويد.
وي با تاکيد بر اينکه برنامه ويژن آسيا يک برنامه جادويي نيست گفت: تطبيق ويژن آسيا با ايران به اين معنا نيست که همه چيز به سرعت درست شود و واقعيت اين است که در برخي از استان ها اين طرح موفق نبوده است.
ميشل يادآور شد: کار ويژن آسيا اين است که راه اصلي را براي پيشرفت نشان بدهد و اجراي آن بر عهده خود استان ها است.
وي در پايان صحبت هاي خود گفت: سوال اصلي اين است که آيا شما مي خواهيد ويژن اجرا شود يا خير، چراکه وظيفه ما پشتيباني از شما و در اختيار قرار دادن تجربيات ساير کشورها است و در نهايت موفقيت اين طرح به خودتان بستگي دارد.
بر اساس اين گزارش، ''کاي تا'' مسوول ويژن آسيا در ايران به بيان تاريخچه و اهداف اجراي اين طرح در ايران و ساير کشورها پرداخت .
وي از فدراسيون فوتبال، بازريابي، امور پزشکي، داوران، مربيان، رده هاي سني پايه، فوتسال، مردان، زنان، طرفداران و رسانه ها به عنوان عناصر يازده گانه طرح آسيا ويژن نامبرد.
کاي تا سپس در خصوص تفاوت ويژن آسيا با ساير برنامه هاي فوتبال در دنيا گفت: برنامه هاي ديگر تنها بر روي بخش از فوتبال تمرکز دارند اما در ويژن آسيا تمام عناصر اين رشته مورد توجه قرار گرفته تا به توسعه همه جانبه دست يابيم.
وي همچنين به تشريح تفاوت طرح جديد ويژن آسيا با طرح قبلي تصريح کرد: طرح جديد در نوامبر 2009 به تصويب رسيد که البته تفاوت اساسي با برنامه قبلي ندارد در برنامه قبلي سه فاز توسعه فوتبال همزمان قابل اجرا بود که در برنامه جديد هر فاز بايد عملي شده تا مسوولان بتوانند به مرحله بعدي قدم بگذارند.
گفتني است؛ پس از اين سمينار جلسه طرح آسيا ويژن در ايران آغاز شد که تا ساعت 16 امروز در هتل آکادمي فوتبال ادامه دارد.
مسوولان استان هاي اصفهان، قزوين و فارس که طرح هاي آسيا ويژن خود را با موفقيت پشت سر گذاشته اند در جلسه امروز تجربيات را در اختيار ساير استان ها قرار دادند. 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها