عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كاپاروش: تيكي تاكاي مادريد بهتر از تيكي تاكاي بارسلونا است

كاپاروش: تيكي تاكاي مادريد بهتر از تيكي تاكاي بارسلونا است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

كاپاروش: تيكي تاكاي مادريد بهتر از تيكي تاكاي بارسلونا است
 

سرمربي تيم اتلتيک بيلبائو در نشست سالانه تحليلگران برتر فوتبال اسپانيا گفت: اطمينان دارم که تيکي تاکاي مادريد بهتر از تيکي تاکاي بارسلونا است.


     به نقل از آس اسپانيا، واکينگ کاپاروش خطاب به همکاران تحليلگر و آناليزورهاي فارغ‌التحصيل از آکادمي فوتبال فدراسيون فوتبال اسپانيا گفت: در سالي که بارسا قهرمان اسپانيا و اروپا شد، هيچ کس حق نداشت تيمي را بالاتر از بارسلونا بداند. تيم ملي اسپانيا نيز با تقليد از روش کار بارسلونا در جام جهاني به قهرماني رسيد.

وي ادامه داد:‌ در چنين شرايطي و با توجه به شکست تحقيرآميز رئال مادريد مقابل بارسلونا اگر بگويم اين روزها تيکي تاکاي مادريد بهتر از بارسلونا است، براي بسياري از جوانان تحليلگر فوتبال سنگين و شايد مسخره باشد.
کاپاروش افزود: حقيقت اين است که سيستم بازي مورينيو براي قديمي‌هاي فوتبال جذاب‌تر است. شاگردان اين مربي با ارائه يک فوتبال منطقي و داراي حساب و کتاب بيننده حرفه‌اي فوتبال را سرشار از لذت مي‌کنند و من با قدرت اعلام مي‌کنم که اگر قرار باشد يک پيش‌بيني شجاعانه داشته باشم، رئال مادريد را به عنوان قهرمان لاليگاي امسال معرفي خواهم کرد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها