عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ترابيان: كرش به تهران نمي آيد

ترابيان: كرش به تهران نمي آيد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:55 ب.ظ

ترابيان: كرش به تهران نمي آيد
 

سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال گفت: بر خلاف برخي از اخبار منتشر شده کارلوس کرش سرمربي پرتغالي به تهران نمي آيد.


    هنوز کمتر از 10 روز از پاسخ منفي کارلوس کرش سرمربي پرتغالي به مسوولان فدراسيون فوتبال ايران نگذشته است که باز هم شايعه بازگشت اين مربي به تهران براي انجام مذاکره به گوش مي رسد.
برخي از رسانه ها خبر ادامه مذاکره فدراسيون فوتبال را با کارلوس کرش منتشر کرده اند که طبق اين اخبار قرار است اين مربي روز شنبه وارد تهران شود.
عباس ترابيان، با تکذيب حضور مجدد کرش در ايران تصريح کرد: نمي دانم چه کسي اين شايعات را پيرامون سرمربي تيم ملي و کميته روابط بين الملل مطرح مي کند. کرش به ايران نمي آيد و روزهاي اخير مذاکره اي با وي نداشته ايم.
وي که از انتشار اين خبر ناراحت به نظر مي رسيد، در پاسخ به سئوالي مبني بر روند مذاکره با ساير مربيان خارجي گفت: هر روز به خاطر شايعه برخي افراد در خصوص انتخاب سرمربي با مسايل زيادي روبرو مي شويم، به همين خاطر همانطور که پيش از اين نيز اعلام کرده بودم ديگر تمايل ندارم درباره انتخاب سرمربي تيم ملي حرف بزنم. 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها