عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ترابيان: كرش به تهران نمي آيد

چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:55 ب.ظ

سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال گفت: بر خلاف برخي از اخبار منتشر شده کارلوس کرش سرمربي پرتغالي به تهران نمي آيد.

هنوز کمتر از 10 روز از پاسخ منفي کارلوس کرش سرمربي پرتغالي به مسوولان فدراسيون فوتبال ايران نگذشته است که باز هم شايعه بازگشت اين مربي به تهران براي انجام مذاکره به گوش مي رسد.
برخي از رسانه ها خبر ادامه مذاکره فدراسيون فوتبال را با کارلوس کرش منتشر کرده اند که طبق اين اخبار قرار است اين مربي روز شنبه وارد تهران شود.
عباس ترابيان، با تکذيب حضور مجدد کرش در ايران تصريح کرد: نمي دانم چه کسي اين شايعات را پيرامون سرمربي تيم ملي و کميته روابط بين الملل مطرح مي کند. کرش به ايران نمي آيد و روزهاي اخير مذاکره اي با وي نداشته ايم.
وي که از انتشار اين خبر ناراحت به نظر مي رسيد، در پاسخ به سئوالي مبني بر روند مذاکره با ساير مربيان خارجي گفت: هر روز به خاطر شايعه برخي افراد در خصوص انتخاب سرمربي با مسايل زيادي روبرو مي شويم، به همين خاطر همانطور که پيش از اين نيز اعلام کرده بودم ديگر تمايل ندارم درباره انتخاب سرمربي تيم ملي حرف بزنم. 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها