عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بازداشت غلام گوش‌بر در ورامین

بازداشت غلام گوش‌بر در ورامین
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:59 ب.ظ

فرمانده انتظامی استان‌های تهران و البرز از انهدام باند دزدان مسلح، دستگیری شرور معروف ورامین و آغاز به کار پلیس موتورسوار خبر داد.

روزنامه ایران در این باره نوشت:
علیرضا اکبرشاهی صبح دیروز گفت: اوایل دی امسال مأموران پلیس آگاهی دماوند از دستبرد سارقان مسلح به یک خانه ویلایی در این شهر باخبر شدند. آنها پس از حضور در محل، دریافتند دو مرد مسلح نقابدار تحت عنوان مأموران ادارات وارد خانه شده و پس از حبس ساکنان خانه در یکی از اتاق‌ها، با سرقت طلا، پول، اشیای قیمتی و تلفن همراه گریخته‌اند.

پس از تجسس‌های گسترده، سرانجام پس از یک ماه موفق به شناسایی چهار عضو باند شده و در جریان درگیری مسلحانه، آنها را دستگیر کردند. در بازرسی مخفیگاه دزدان نیز دو قبضه کلت و یک عدد کلاه‌گیس و وسایل گریم- برای تغییر چهره- کشف شد.

متهمان تاکنون به دو فقره سرقت مشابه از خانه‌های ویلایی در سال گذشته اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان‌های تهران و البرز در ادامه از دستگیری شرور معروف ورامین خبر داد و افزود: «غلامرضا» معروف به «غلام گوش‌بر» فیلمی از یک نزاع خونینش تهیه کرده و با انتشار فیلم موسوم به «بلوتوث سیاه»، موجب ایجاد رعب و وحشت مردم ورامین شده بود. او همچنین در یک درگیری دسته‌جمعی گوش فردی را بریده بود.

سردار اکبرشاهی همچنین از آغاز به کار 150 تیم موتوری پلیس برای ارتقای سطح امنیت مردم در ایام پایانی سال و نوروز خبر داد. به گفته وی، این گشت‌ها امنیت مراکز تجاری، بازارها و افزایش امنیت عمومی را برعهده دارند.


mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها