عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تامین و عرضه مواد پروتئینی در بازار شب عید

تامین و عرضه مواد پروتئینی در بازار شب عید
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:59 ب.ظ

هماهنگی بخش های دولتی و خصوصی مواد پروتئینی امروز در نشستی ، بررسی و برنامه های تامین و توزیع این مواددر بازار شب عید تبیین شد.

 
 

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، در این نشست اعضای انجمن های تولیدی ، توزیعی و کشتارگاههای صنعتی و مدیران بخش اصناف و پشتیبانی امور دام حضور داشتند که قرار شد در کنار توسعه فروشگاههای زنجیره ای در بخش مواد پروتئینی ، گوشت قرمز و مرغ به اندازه نیاز در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

رییس مرکز اصناف و بازرگانان هم از ایجاد 22 مجتمع صنفی عرضه مواد پروتئینی در تهران تا پایان سال 90 خبر داد.

حسن رادمرد افزود : کارگروه تنظیم بازار ؛ وزارت بازرگانی و مرکز اصناف و بازرگانان را مکلف کرده است به منظور بازاررسانی میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی ،فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخصصی ایجاد کند.

وی گفت : در استان های دیگر نیز در هر استان 5 مجتمع صنفی ایجاد می‌شود.

رادمرد درباره ارائه تسهیلات به این مجتمع‌ها خاطرنشان کرد : برای گردش سرمایه و توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی 300 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

رادمرد گفت: 41 مجموعه فروشگاهی با 240 فروشگاه عرضه مواد پروتئینی در شهر تهران فعالیت می‌کنند تا مواد پروتئینی مورد نیاز مردم را با تخفیف مناسب عرضه کنند و تولید کنندگان هم متضرر نشوند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها