عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برنده مزایده طرح فولاد هرمزگان مشخص شد

برنده مزایده طرح فولاد هرمزگان مشخص شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  04:00 ب.ظ

برنده مزایده طرح مجتمع فولاد هرمزگان با حضور دستگاه های نظارتی ،پیش ازظهر امروز مشخص شد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، در جلسه ای با حضور رییس هیئت عامل ،اعضای کمیسیون معاملات ،‌‌معاون مالی و اقتصادی ،‌مدیر امور حقوقی ایمیدرو، همچنین نمایندگان دستگاه های نظارتی و نمایندگان شرکت های متقاضی ،‌یک شرکت داخلی موفق شد به عنوان برنده این مزایده انتخاب شود.

در حالیکه قیمت پایه طرح مجتمع فولاد هرمزگان 686میلیارد تومان اعلام شده بود، با باز شدن پاکت "ب" (مربوط به قیمت پیشنهادی) ،شرکت نخست توانست با ارایه قیمت 855 میلیارد تومانی ، رقیب خود را پشت سر گذارد.

در این جلسه شرکت دوم 701 میلیارد تومان را پیشنهاد داده بود.

پیش از برگزاری این جلسه حسن پلارک رییس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با تاکید بر اینکه طبق قوانین جاری مزایده فروش به صورت «نقدی» است گفت: در هفته های گذشته روند شفاف سازی به صورت کامل رعایت شد به طوری که اطلاع رسانی کافی برای 30 گروه انجام شده و همزمان از طریق رسانه ها نیز جزئیات در اختیار عموم قرار گرفته بود.

معاون مالی و اقتصادی ایمیدرو نیز تاکید کرد:‌ شرکت برنده، تا روز پانزدهم اسفند فرصت دارد پس از واریز مبلغ مورد نظر ،‌قرارداد خرید طرح فوق را با ایمیدرو منعقد کند.

ابراهیم صادقی یادآور شد: ‌درابتدا 25 شرکت به صورت هلدینگ و سرمایه گذاری از موسسات وهمچنین بانک ها ،متقاضی خرید طرح مجتمع فولاد هرمزگان شده بودند که در نهایت 2 شرکت توانستند در مرحله پایانی وارد رقابت شوند.

طرح مجتمع فولاد هرمزگان از ظرفیت تولید 1.5 میلیون تن فولاد خام(تختال) برخوردار است و هم اینک در آستانه راه اندازی قرار دارد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها