عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دادستان كل: حامیان فتنه ضد انقلابند

دادستان كل: حامیان فتنه ضد انقلابند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  04:08 ب.ظ

دادستان كل كشور با بيان اينكه اگر امروز كسي به نداي فتنه‌گران گوش كند، ضد‌انقلاب است، گفت: بايد با اين افراد به عنوان ضدانقلاب برخورد كرد.

حجت‌الاسلام غلامحسين محسني‌ اژه‌اي پيش از ظهر امروز در همايش دو روزه روساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور كه در سالن همايش‌هاي دادگستري قم برگزار شد، با بيان اينكه انقلاب اسلامي به خدا وصل است، تصريح كرد: مسئله طبس و گرفتار آمدن آمريكايي‌ها در آن طوفان فقط يكي از نشانه‌ها بوده و بسياري از مسايل مهم‌تر از طبس هم داريم كه به چشم ما نمي‌آيد.

وي افزود: بعضي از سران فتنه عقبه درازي در نظام داشتند و به همين دليل برخي در دستگاه‌هاي مختلف نظام نتوانستند حق را از باطل تشخيص دهند.

دادستان كل كشور با بيان اينكه فضاي فتنه فضايي غبارآلود است، تصريح كرد: ما اكنون از مرحله فتنه در حال عبور هستيم و به مرحله روشن شدن فضا مي‌رويم و اكنون فضا شفاف شده و بحث ميان انقلاب و ضدانقلاب است.

وي ادامه داد: اگر ديروز كساني با سران فتنه همراهي كردند و غافل بودند و واقعا نتوانستند تشخيص درستي بدهند، نبايد آنها را مذمت كرد.

محسني اژه‌اي اضافه كرد: امروز صف انقلاب مشخص شده است و اگر كسي مي‌گويد اشتباه كردم نبايد او را سرزنش كنيم چرا‌كه صف ضد‌انقلاب هم امروز روشن شده‌ است.

وي با اشاره به تفاوت فراخوان 25 بهمن و فراخوان اول اسفند گفت: اگر امروز كسي به نداي فتنه‌گران گوش كرد، ضد‌انقلاب است و بايد به عنوان ضدانقلاب با او برخورد كرد.

دادستان كل كشور ادامه داد: هر كسي كه بخواهد از سران فتنه حمايت كند ضدانقلاب است و به عنوان حامي ضدانقلاب به او نگاه مي‌شود و نمي‌توان او را تحمل كرد.

وي تصريح كرد: اگر تضمين قطعي راه ثواب را مي‌خواهيم فقط بايد از ولي فقيه اطاعت كنيم و اگر در فتنه هم اين اقدام را انجام مي‌داديم با موفقيت همراه بوديم.

محسني‌ اژه‌اي در پايان با اشاره به نقش ولي ‌فقيه در جلوگيري ادامه پيدا كردن فتنه خاطرنشان كرد: نگاه گسترده ولي فقيه مانع از ادامه فتنه شده و فضا شفاف شد.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها