عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كشف 3000 بطري مشروب الكلي در قزوين

كشف 3000 بطري مشروب الكلي در قزوين
چهارشنبه 4 اسفند 1389  04:14 ب.ظ

فرمانده انتظامي قزوين از كشف 2 هزار و 952 قوطي و بطري در عمليات پليس استان خبر داد.

مسعود جعفري‌نسب بيان داشت: در پي يك فقره تصادف، حوالي عوارضي قزوين زنجان يك دستگاه خاور با يك دستگاه اتوبوس برخورد كرد ولي راننده خاور به سرعت ادامه مسير داد ولي به فاصله كوتاهي واژگون شد و راننده از خودرو خارج و فرار كرد.

وي ادامه داد: مأموران پليس به سرعت در محل حاضر شدند تا در صورت حضور فرد يا افرادي، آنها را از خودرو خاور نجات دهند ولي در بررسي وضعيت خودرو 2 هزار و 466 قوطي و بطري انواع مشروب الكلي كه تعداد زيادي نيز شكسته بود، كشف كردند.

فرمانده انتظامي استان قزوين اضافه كرد: مأموران پليس آگاهي تاكستان نيز حين كنترل خودروهاي عبوري در آزاد‌راه قزوين زنجان، روبه‌روي روستاي قره‌باغ به يك دستگاه رنو پي‌كي مشكوك و آن را متوقف كردند.

وي تصريح كرد: مأموران پليس در بازرسي از اين خودرو 486 قوطي مشروب الكلي كشف و راننده 53 ساله اهل مراغه را نيز دستگير كردند.

جعفري‌نسب خاطرنشان كرد: مأموران يگان امداد شهرستان بويين زهرا حين گشت‌زني در جاده بوئين‌زهرا ساوه به يك دستگاه سواري پرايد با دو سرنشين مشكوك و دستور ايست دادند.

وي تأكيد كرد: بر اساس اين گزارش راننده پرايد بدون توجه به دستور ايست پليس متواري شد كه پس از مدتي تعقيب و گريز و شليك چند تير سرانجام خودرو متوقف شد و در بازرسي از اين خودرو تعداد 27 قبضه سلاح شكاري غيرمجاز كه به طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود كشف و راننده 21 ساله آن دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان قزوين عنوان داشت: مأموران انتظامي استان قزوين در سه اقدام بيش از سه كيلوگرم ترياك كشف و ضبط كردند، در نخستين اقدام مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر قزوين حين كنترل خودروهاي عبوري در عوارضي قزوين كرج به يك دستگاه سواري پرايد مشكوك و خودرو را متوقف كردند كه مأموران در بازرسي از پرايد مقدار يك كيلو و 997 گرم ترياك كشف و راننده خودرو را دستگير كردند.

وي خاطرنشان كرد: اين مأموران در اقدامي ديگر حين گشت‌زني در حوالي خيابان تهران قديم به فردي مشكوك شدند كه در بازرسي بدني از وي مقدار 980 گرم ترياك كشف و متهم را دستگير كردند.

جعفري‌نسب يادآور شد: مأموران كلانتري 12 قزوين نيز در بازرسي بدني از فرد ديگري مقدار 110 گرم ترياك كشف و متهم را دستگير كردند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها