عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اطلاعیه سنجش درباره سوابق تحصیلی

اطلاعیه سنجش درباره سوابق تحصیلی
چهارشنبه 4 اسفند 1389  04:15 ب.ظ

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص داوطلبان آزمون سراسری سال 1390 که اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی آنها ازجانب وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش تحویل نشده یا برخی از اطلاعات آموزش و پرورش آنها صحیح نمی‌باشد اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش واحد مرکزی خبر ، سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 1390 که بدلیل نبود اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی یا اشکال در برخی از این اطلاعات تحویلی ازجانب وزارت آموزش و پرورش به این سازمان تاکنون نتوانسته‌اند کد سوابق تحصیلی دریافت و به ثبت نام خود اقدام کنند ، می ‌رساند، امکان ثبت نام آنها بدون دریافت کد سوابق تحصیلی فراهم شده است.

برای ثبت نام، داوطلبان مستقیماً به سایت سازمان، بخش ثبت نام آزمون سراسری مراجعه و در وضع کد سوابق تحصیلی بند 5 با عنوان مشمول سوابق تحصیلی می‌باشم و اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی موجود نیست یا صحیح نمی‌باشد و دارای کد سوابق تحصیلی نمی‌باشم را انتخاب و به ثبت نام خود اقدام کنند.

امکان ثبت نام آزمون سراسری تا ساعت 24 شنبه 7 اسفند فراهم است و داوطلبان می‌توانند به ثبت نام یا اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها