عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آموزش کامپیوتر و اینترنت ویژه جانبازان نابینا ارایه می شود

آموزش کامپیوتر و اینترنت ویژه جانبازان نابینا ارایه می شود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  04:18 ب.ظ

قائم مقام شورای مرکزی خانه نور ایران گفت: آموزش کامپیوتر و اینتر نت ویژه جانبازان نابینا توسط اساتید مجرب در این زمینه با همکاری معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارایه می شود.

 

 به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمید جعفری با اشاره به اینکه دوره ها و کلاس های آموزش کامپیوتر و اینترنت ویژه جانبازان نابینا از سال 84 آغاز شده است، افزود: جانبازان نابینا علی رغم محدودیت های جسمی و بالا بودن سن برای شرکت در این دوره ها استقبال کرده اند و با بهره گیری از این آموزش ها توانسته اند مهارت های قابل توجهی در این زمینه کسب کنند.

 

وی با اشاره به اینکه تا کنون حدود 200 جانباز نابینا به صورت حضورری ویندوز مقدماتی و پیشرفته اینترنت، کرزوایل و نصب نرم افزار های کامپیوتری را فرا گرفته اند، افزود:جانبازان نابینایی که در مقاطع تحصیلی مختلف مشغول تحصیل هستند به ویژه به منظور انجام تحقیقات پژوهشی و گذراندن واحدهای تحصیلی از برگزاری این کلاس ها استقبال کرده اند.

جعفری با اشاره به اینکه آموزش کامپیوتر و اینتر نت ویژه جانبازان نابینا ادامه می یابد، گفت: از این پس برگزاری این دوره ها به صورت دایمی با بهره گیری از محضر اساتید این رشته ادامه دارد و جانبازان نابینا می توانند در ساعات مشخصی با مراجعه به محل هایی که به زودی تعیین می شود از آموزش های لازم استفاده کنند و اشکالات خود را نیز مرتفع کنند.

kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

papeli

papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12857
محل سکونت : قم
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها