عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

طالب لو قبل از ديداربا سپاهان: خاطره بازي اولم براي استقلال را زنده مي‌کنم

طالب لو قبل از ديداربا سپاهان: خاطره بازي اولم براي استقلال را زنده مي‌کنم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  05:19 ب.ظ

طالب لو قبل از ديداربا سپاهان: خاطره بازي اولم براي استقلال را زنده مي‌کنم
 

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال ابراز اميدواري کرد با بسته نگه داشتن دروازه تيمش در ديدار برابر سپاهان، خاطره بازي اولش براي آبي پوشان را زنده کند.


  وحید طالب لو در حاشیه آخرین تمرین استقلال قبل از سفر به اصفهان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: می دانم که بازی بسیار حساسی را برابر سپاهان پیش رو داریم. سپاهان تیم پرمهره ای است و قطعا در خانه خودش برای کسب سه امتیاز به میدان خواهد آمد.

وی ادامه داد: من اولین بازی ام برای استقلال را در اصفهان برابر سپاهان انجام دادم و در آن بازی گل نخوردم. امیدوارم این بار هم در این دیدار دروازه استقلال را بسته نگه دارم و خاطره خوب دیدار نخست را دوباره زنده کنم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما هیچ تیمی را دسته کم نمی گیریم چرا که همه تیم ها برای کسب سه امتیاز به میدان می آیند و سپاهان هم با توجه به برگزاری بازی در اصفهان تنها به سه امتیاز این بازی فکر می کند.

طالب لو در باره شرایط خوب هفته های اخیر خودش گفت: من پله های ترقی را در فوتبال به سرعت طی کردم اما در برهه ای به دلیل مشکلاتی که داشتم افت کردم اما پسرفتی نداشتم. احساس می کنم دوباره به روزهای خوبم برگشته ام و می توانم برای استقلال مفید باشم. امیدوارم در دیدارهای آینده عملکرد بهتری نیز داشته باشم.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به: طالب لو قبل از ديداربا سپاهان: خاطره بازي اولم براي استقلال را زنده مي‌کنم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  06:27 ب.ظ

امیدوارم که در این بازی گل نخوریم

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها