عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دغدغه جديد براي سرمربي پرسپوليس

دغدغه جديد براي سرمربي پرسپوليس
چهارشنبه 4 اسفند 1389  05:19 ب.ظ

دغدغه جديد براي سرمربي پرسپوليس
 

در حالي که پرسپوليس نتوانسته با علي دايي جزو تيم هاي صدرنشين جدول باشد، برخي پيامک هاي تخريبي دغدغه جديدي را براي سرمربي سرخپوشان ايجاد کرده است.


    به گزارش خبرنگار مهر، در دو هفته اخیر ارسال پیامک هایی در جهت تخریب علی دایی و علنی کردن اختلاف بین سرمربی پرسپولیس و حبیب کاشانی برای برخی اهالی فوتبال ارسال شده که باعث ناراحتی علی دایی شده است. این اتفاق امروز در رسانه های ورزشی بازتاب گسترده ای داشت و با واکنش علی دایی همراه شده است.

سرمربی سرخپوشان که اعلام کرده می داند این پیامک ها از سوی چه کسانی و با چه نیتی ارسال می شود، امروز پس از پایان نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با یکی از لیدرهای این باشگاه درگیری لفظی پیدا کرد و کار به درگیری فیزیکی نیز کشیده شد.

گفته می شود این درگیری بی ارتباط با پیامک هایی نیست که از سوی فردی ناشناس برای برخی اهالی فوتبال ارسال می شود و طی آن خبرهایی در مورد اختلافات شدید دایی و حبیب کاشانی و سایر اخبار پشت پرده باشگاه پرسپولیس منتشر می شود.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها