عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

اندي برمه: نه بايرن قهرمان اين فصل چمپيونزليگ مي شود نه اينتر

چهارشنبه 4 اسفند 1389  06:36 ب.ظ

آندرياس برمه، ستاره سابق فوتبال آلمان، که سابقه پوشيدن پيراهن هر دو تيم بايرن مونيخ و اينتر را دارد، معتقد است تيم باواريايي مي تواند در ديدار امشب مقابل اينتر نتيجه خوبي کسب کند.

او در مصاحبه با سايت فيفا گفت:" اينتر اين فصل تيمي نيست که فصل گذشته به همه جام ها رسيد. ماندن در چنين فرمي بسيار دشوار است. براي بايرن هم همينطور.

بايرن بعد از دو پيروزي پياپي در ليگ از اعتماد به نفس بالايي برخوردار است. آنها بايد تهاجمي بازي کنند زيرا اين شانس را دارند که با نتيجه اي خوب ميلان را ترک کنند. اينتر حمله خواهد کرد و اين به نفع بايرن خواهد بود.البته بايرني ها هم بايد مراقب خط دفاعي شان باشند.

همه بازيکنان اينتر توانايي گلزني دارند و اين براي بايرن خطرناک است. در مورد بايرن نيز اين مسئله صدق مي کند اگرچه در حال حاضر ستاره هاي اصلي آنها آرين روبن، فرانک ريبري و ماريو گومز هستند.

من در نهايت يک آلماني هستم به همين دليل 51 درصد طرفدار بايرن و 49 درصد طرفدار اينتر هستم. البته بهترين نتيجه از نظر من تساوي 1-1 است. اگرچه فکر نمي کنم هيچ يک از اين دو تيم بتوانند اين فصل به قهرماني برسند. ساير تيم ها از شانس بيشتري برخوردارند."

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها