عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

سکه گران شد

سکه گران شد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:13 ب.ظ

سکه گران شد
جام جم آنلاين: رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران گفت: قيمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادي طرح جديد امروز در بازار آزاد تهران به 366 هزار و 500 تومان رسيد که در مقايسه با چهار روز پيش ، سه هزار و 500 تومان افزايش داشت.

احمد وفادار در مصاحبه اختصاصي با واحد مرکزي خبر با بيان اينکه امروز قيمت طلا در بازارهاي جهاني به 1401 دلار در هر اونس رسيد ، افزود: اين رقم در مقايسه با شنبه 30 بهمن 11 دلار رشد داشت.

وي ، تحولات اقتصادي ناشي از تحولات سياسي منطقه و شمال آفريقا ، کاهش نرخ دلار در برابر ساير ارزها و به تبع آن افزايش تقاضاي جهاني براي خريد طلا را از جمله علل اين رشد بيان کرد.

وفادار با بيان اينکه قيمت طلا در هرکشوري به قيمت جهاني آن بستگي دارد ، گفت : هم اکنون قيمت اين فلز گرانبها در بازار داخلي به دليل رکود بازار حدود نيم درصد ارزان تر از قيمت جهاني آن است.

رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران افزود : قيمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادي طرح قديم ، امروز در بازار آزاد تهران به 424 هزار تومان رسيد که در مقايسه با چهار روز پيش ، دو هزار تومان افزايش داشت.

وي گفت : نيم و ربع سکه نيز امروز در بازار آزاد تهران به ترتيب 183 هزار و 700 و 94 هزار تومان معامله شد که اين رقم ها نسبت به شنبه 30 بهمن به ترتيب 1700 و دو هزار تومان افزايش نشان مي دهند.

وفادار افزود : امروز هر گرم طلاي 18 عيار بدون اجرت ساخت هم در بازار آزاد تهران با حدود 960 تومان افزايش نسبت به چهار روز پيش ، 37 هزار و513 تومان فروخته شد.

رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران اضافه کرد : امروز هر مثقال طلاي 18 عيار نيز 172 هزار و 859 تومان داد و ستد شد که در مقايسه با شنبه 30 بهمن ، سه هزار و 459 تومان افزايش داشت.

وي قيمت هر قطعه سکه يک گرمي در بازار آزاد امروز تهران را هم 48 هزار تومان اعلام کرد و گفت اين رقم در مقايسه با چهار روز پيش 500 تومان گران تربود.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

Hosyin

Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها