عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محدوديت هاي ترافيكي راه هاي كشور

محدوديت هاي ترافيكي راه هاي كشور
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:16 ب.ظ

محدوديت هاي ترافيكي راه هاي كشور
جام جم آنلاين: پليس راه راهور نيروي انتظامي با انتشار اطلاعيه اي محدوديت هاي ترافيكي آخر هفته راه هاي كشور را اعلام كرد.

بنابراعلام روز چهارشنبه پليس راه راهور ناجا، تردد موتور سيكلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا 23 روز جمعه از محورهاي كرج - چالوس، هراز - فيروزكوه، ساوه - همدان و محور تهران - سمنان - مشهد و بر عكس ممنوع است.

بر اين اساس، رفت و آمد انواع تريلر و كاميون روزهاي پنجشنبه و جمعه از محور كرج - چالوس ممنوع است.
همچنين تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 تا 20 روز جمعه در محور كرج - چالوس تا دهانه شمالي تونل كندوان در استان تهران به منظور تخليه بار ترافيكي ممنوع است.

بر اساس اين اطلاعيه، رفت و آمد همه تريلرها روزهاي پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.
تردد تمامي كاميون ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 22 روز پنجشنبه و از ساعت 6 بامداد تا 22 روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

رفت و آمد همه تريلرها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 بامداد تا 22 روز جمعه از تهران به قائم شهر و برعكس ممنوع است.

همچنين تردد تريلرها و كاميون ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 22 روز پنجشنبه و از ساعت 6 بامداد تا 22 روز جمعه از ساوه به همدان ( از ساوه تا دو راهي قزوين - همدان) و برعكس و آزاد راه غرق آباد - ساوه ممنوع است.

براساس اين اطلاعيه، رفت و آمد تريلرها و كاميون ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 15 تا 20 روزهاي پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و برعكس ممنوع است.

مركز كنترل ترافيك پليس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزي پاسخگوي وضعيت راه هاي كشور و امداد رساني احتمالي به هموطنان كشور است.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

Hosyin

Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها