عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

نماينده بسيج دانشجويي: موج بيداري اسلامي منطقه ناشي از صدور انقلاب است

نماينده بسيج دانشجويي: موج بيداري اسلامي منطقه ناشي از صدور انقلاب است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:15 ب.ظ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ادامه‌ي كنفرانس خبري تشكل‌هاي دانشجويي، محمدرضا كاشفي، نماينده‌ي بسيج به سخنراني پرداخت و گفت: از مجامع بين‌المللي مي‌خواهيم در مورد وقايع ليبي فعالانه برخورد كرده و به بيانيه اكتفا نكنند.

وي همچنين با ابراز همدردي نسبت به مردم ليبي، افزود: اين اتفاقات از قذافي عجيب نيست و انتظار نمي‌رود كه او مانند انسان برخورد كند.

وي با بيان اين‌كه تاريخ جنايت‌هاي ديكتاتورها و استعمارگران را منتشر خواهد كرد، افزود: قذافي راه‌هاي ارتباطي مردم، انبارهاي مواد غذايي و غيره را بمباران كرده است و تا به حال وجود نداشته است كه حاكمي مردم خود را اين‌گونه به كشتار بگيرد و رسانه‌ها با سكوت معناداري از كنار آن به راحتي عبور كردند و كساني كه شعار حقوق بشر مي‌دادند، همه سكوت كردند.

نماينده‌ي بسيج دانشجويي با بيان اين‌كه موج بيداري اسلامي كه در منطقه مي‌بينيم ناشي از صدور انقلاب است، ادامه داد: آن‌چه كه رسانه‌هاي دولتي يا غربي‌ها مي‌گويند خواسته‌ي واقعي مردم نيست. ملت‌هاي منطقه نسبت به تحقيري كه شده بودند واكنش نشان دادند، اما براي رسيدن به آن‌چه مدنظرشان است راه درازي در پيش دارند و نخبگان آنها نيز بايد طبق فرموده‌ي مقام معظم رهبري نگذارند كه ديگران انقلاب آنها را مصادره كنند.

كاشفي ضمن ابراز اميدواري نسبت به گسترش موج بيداري به كشورهاي ديگري چون اردن، عربستان و مغرب و تداوم آن اظهار داشت: اميدواريم معماي بزرگ امام موسي صدر كه ذهن همه را نيز به خود مشغول كرده مشخص شود و شاهد حضور دوباره‌ي او باشيم و از دستگاه‌هاي مختلف مي‌خواهيم كه اين قضيه را پي‌گيري كرده و اين موضوع را براي هميشه در فرصتي كه ايجاد شده است روشن كنند.

وي در مورد رياست مجلس خبرگان اظهار داشت: در زمان آيت‌الله مشكيني يك مديريت به دور از حاشيه و درخور شأن مجلس خبرگان داشتيم. مجلس خبرگان بايد به اين نكته توجه كند كسي در منصب رياست آن بنشيند كه اجازه‌ي سوءاستفاده از جايگاه آن را به رسانه‌ها نداده و با هوشمندي آن را جلو ببرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها