عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كدام زن قسمت كدام مرد مي شود؟!؟

كدام زن قسمت كدام مرد مي شود؟!؟
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:15 ب.ظ

آيا كدام زن قسمت كدام مرد و كدام مرد قسمت كدام زن مي شود؟ در اين مورد يك قائده مخصوصي را بخوانندگان محترم كتاب ارائه مي دهيم :
هر مرد و زني كه مي خواهند باهم ازدواج كنند، بهتر است اين قائده مخصوص را در نظر داشته باشند، اسم هر دو را بحساب (ابجد) شماره بندي كنندي و سپس شماره ها را با هم جمع نمايند و بعد پنج پنج آن شماره ها را طرح كنند و بيندازند اگر مابقي يك (1) يا سه (3) يا پنج (5) بماند، بدانيد كه آن ازدواج سر مي گيرد و هر دو تا آخر عمر با هم با خوشي زندگي خواهند كرد، ولي اگر شماره هاي باقي مانده دو (2) و يا چهار (4) باشد، آن ازدواج سر نمي گيرد و اگر هم بگيرد ميمنت و سروري در آن نيست.
(اين حساب ابجد كبير است ):
ا:(1) ب :(2) ج :(3) د:(4) ه‍:(5) و:(6) ز:(7) ح :(8) ط:(9) ي :(10) ك :(20) ل :(30) م :(40) ن :(50) س :(60) ع :(70) ف :(80) ص :(90) ق :(100) ر:(200) ش :(300) ت :(400) ث :(500) خ :(600) ذ:(700) ض :(800) ظ:(900) غ :(1000).
اين حساب ابجد كبير بود كه برايتان نوشتيم ولي در پايان مي نويسيم هر كاري دست خداست و هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد. و يقينا بدانيد هر كاري براي خدا انجام گيرد ضرر و زياني در آن نمي باشد و ما اين قائده را از كتاب رياض الانس نوشتيم.
با چه كسي ازدواج كنيم اسدالله داستانى بنيسى

برای ِ زیستن دو قلب لازم است
قلبی که دوست بدارد، قلبی که دوست‌اش بدارند
قلبی که هدیه کند، قلبی که بپذیرد
قلبی که بگوید، قلبی که جواب بگوید
قلبی برای ِ من، قلبی برای ِ انسانی که من می‌خواهم
تا انسان را در کنار ِ خود حس کنم.

omidayandh

omidayandh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7483
دسترسی سریع به انجمن ها