عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تصميم داريم تا خدمات و رويکرد دانشگاه به سمت ارتقاء کيفي و کمي پيشرفت كند

تصميم داريم تا خدمات و رويکرد دانشگاه به سمت ارتقاء کيفي و کمي پيشرفت كند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:16 ب.ظ

دانشجويان برتر علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد صدوقي يزد با حضور رئيس و مسوولين اين دانشگاه در محل سالن اجتماعات دکتر جوادي بيمارستان شهيد صدوقي يزد تجليل شدند.

به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه يزد، دکتر سيد جليل ميرحمدي رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهيد صدوقي يزد در اين مراسم با بيان اينکه دانشجويان ممتاز از افتخارات دانشگاه هستند، گفت: از خداوند خواستارم به ما توفيق دهد تا در طي يکسال جلسات متنوع از اين نوع را برگزار کنيم.

وي ضمن بيان گزارشي از عملکرد فعاليت‌هاي حوزه معاونت آموزشي اين دانشگاه اظهاركرد: اميدواريم خدمات را به سمت ارتقاء فضاهاي آموزشي سوق دهيم.

ميرمحمدي با اشاره به شعبه بين الملل دانشگاه علوم پزشكي يزد عنوان كرد: تاسيس اين شعبه همانند تاسيس دومين دانشگاه بزرگ علوم پزشکي در استان يزد است به نحوي که اين شعبه در حال حاضر 20 رشته کارشناسي ارشد، دو رشته ph.d، کليه رشته‌هاي تخصصي دندانپزشکي و غيره را دارا مي باشد.

وي گفت: هم اکنون در اين دانشگاه 6 استاد تمام وقت، بيش از 50 دانشيار و 186 دانشجوي کارشناسي ارشد حضور دارند.

رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهيد صدوقي يزد با اشاره به افتتاح دانشکده‌هاي داروسازي و پزشکي در يزد افزود: تصميم داريم تا خدمات و رويکرد دانشگاه به سمت ارتقاء کيفي و کمي پيشرفت كند.

وي دانشجويان را به کيفي کردن خدمات آموزشي تشويق کرد و با اشاره به اينکه هم اکنون حضور دانشجويان در عرصه پژوهشي کمرنگ است به حضور دانشجو در اين عرصه تاکيد كرد.

ميرمحمدي در پايان اظهاراميدواري کرد كه با افزايش تعداد مقالات دانشجويان در ISI دانشگاه علوم پزشکي شهيد صدوقي يزد به تيپ يک برسد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها