عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مجيد بصيرت: اين حربه‌ها منسوخ شده است!

مجيد بصيرت: اين حربه‌ها منسوخ شده است!
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:20 ب.ظ

سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان، پيش از رويارويي با استقلال تهران با رد شايعه ي مذاکره ي آبي هاي پايتخت با خسرو حيدري گفت: اين حربه‌ها ديگر قديمي شده است و تاثيري در نتايج بازيها ندارد.

 

مجيد بصيرت در گفت و گو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه اصفهان، پيرامون ديدار حساس اين تيم برابر استقلال گفت: خوشبختانه تمام بازيکنان در شرايط بسيار خوبي قرار دارند و به جز مهدي کريميان که نمي‌تواند در اين بازي ما را همراهي کند، باتمام قوا به مصاف استقلال مي‌رويم تا به ياري خدا و هواداران‌مان بتوانيم از اين بازي حساس سربلند بيرون بياييم.

 

وي افزود: دو تيم از آمادگي خوبي برخوردارند، سپاهان 2 و استقلال 3 پيروزي پياپي کسب کرده‌اند و از اين حيث تقريبا به شرايط آرماني خود نزديک شده اند؛ با اين وجود ما کاري نداريم جلوي چه تيمي مي خواهيم بازي کنيم. تمام تلاش خود را به کار مي بنديم تا با تمرکز کافي اين بازي 6 امتيازي را به سود خود به پايان برسانيم.

 

سرپرست تيم فوتبال سپاهان با بيان اينکه بهتراست اين بازي را يک فينال بناميم، ادامه داد: معتقديم کليد قهرماني سپاهان در 4 مسابقه‌ي دور برگشت برابر استقلال، مس کرمان، تراکتور سازي تبريز و پرسپوليس خواهد بود. اگر بتوانيم اين 4 ديدار را با موفقيت پشت سر بگذاريم، مطمئن باشيد سپاهان بار ديگر قهرمان ليگ برتر خواهد شد و از عنوان خود براي نخستين بار در تاريخ ليگ برتر دفاع خواهد کرد.

کايپتان سالهاي نه چندان دور سپاهان تصريح کرد: در فصل گذشته نيز در ابتداي مسابقات نتايج خوبي نگرفتيم اما با گذشت زمان به شرايط ايده آل نزديک شديم و توانستيم قهرماني را از آن خود کنيم؛ در حال حاضر هم چنين شرايطي داريم و يقينا به شرايط آرماني و مورد نظر خود بسيارنزديک شده ايم. دو بازي بسيار مهم پيش رو داريم، اما به چيزي جز شکست استقلال و پس از آن الهلال عربستان فکر نمي کنيم.

وي به بازي رفت سپاهان و استقلال در ورزشگاه آزادي اشاره و اضافه کرد: در آن بازي حق‌مان باخت نبود چرا که به گفته‌ي کارشناسان برنامه‌ي نود، گل صحيح ما گرفته نشد و در صحنه‌اي هم که گل چهارم را دريافت کرديم اصلا خطايي رخ نداد؛ با اين وجود در اين فصل عملکرد قابل قبولي داشتيم و با دو باخت کمترين شکست را متحمل شده ايم؛ باخت برابر ذوب آهن را با پيروزي در دور برگشت جبران کرديم، هدفمان نيز برابر استقلال جبران شکست بازي رفت است.

مجيد بصيرت با رد شايعه ي مذاکره‌ي استقلال با خسرو حيدري و فابيو جانواريو خاطر نشان کرد: اين حربه‌ها ديگر قديمي شده است و تاثيري در نتايج بازيها ندارد؛ اين شايعات تنها با اهداف رواني مطرح مي شود و خيلي وقت است که منسوخ شده است! نمي دانيم اين موضوعات از جانب چه کساني و از کجا مطرح مي شود اما قاطعانه مي گويم که اين اخبار به هيچ عنوان صحت ندارد.

سرپرست سپاهان در پايان ابراز اميدواري کرد هواداران سپاهان و استقلال در راه بازگشت از اتوبان خطرناک ذوب آهن- اصفهان سالم به خانه هاي خود برسند و از هواداران سپاهان خواست با حمايتهاي هميشگي خود اين تيم را در کسب موفقيت همراهي کنند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها