عضویت العربیة English
امام جواد علیه السلام: کسى که عمه ام را در قم زیارت کند پاداش او بهشت است. کامل الزیارات ص 324

رضا عنايتي: دوست ندارم فرزندانم را با پول حرام بزرگ كنم

رضا عنايتي: دوست ندارم فرزندانم را با پول حرام بزرگ كنم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:22 ب.ظ

مهاجم تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: دوست ندارم پولي که از سپاهان مي گيرم حرام باشد از اين رو اگر در ترکيب قرار گيرم با تمام وجودم برابر استقلال بازي خواهم کرد.

غلامرضا عنايتي در گفت و گو با خبرگزار ي دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه اصفهان، با عالي توصيف کردن شرايط حاکم براردوي تيم فوتبال سپاهان پيش از رويارويي با استقلال تهران گفت: خوشبختانه همه چيز خوب است و بازيكنان در شرايط ايده آلي قراردارند. تمام تلاش خود را به کار خواهيم بست تا با تمام امتياز زمين مسابقه را ترک کنيم.

وي به بازي رفت دو تيم اشاره کرد و افزود: در آن بازي فوتبال روي خوبش را به ما نشان نداد و با اينکه روز بسيار خوبي را پشت سر گذاشتيم اما استقلال توانست هر سه امتياز را از آن خود کند. به ياري خدا و با همت بازيكنان مطمئن هستم که مي توانيم بازي فردا را به نفع خودمان به پايان برسانيم.

مهاجم تيم فوتبال سپاهان پيرامون حضور چند بازيکن سابق استقلال در ترکيب سپاهان ادامه داد: اين موضوع براي استقلاليها حساس است و براي ما که قرار داد رسمي با سپاهان امضا کرده ايم هيچ حساسيتي ندارد و به استقلال به چشم يک تيم ليگ برتري نگاه مي‌کنيم و برايمان تفاوتي نمي کند برابر استقلال بازي مي کنيم يا تيم ديگر؛ ما بازيکن بي تجربه اي نيستيم که تحت تاثير چنين جوهايي قرار گيريم.

عنايتي تصريح کرد: سپاهان و استقلال در شرايط حساسي به هم برخورد کرده اند، با اينکه ما يک بازي کمتر انجام داده ايم با 1 امتياز اختلاف کمتر نسبت به آنها در مکان سوم هستيم و آنها دوم؛ اگر موفق به شکست استقلال بشويم مي توانيم شرايط فوق العاده اي را براي خود خلق کنيم؛ سپاهان تيم با شخصيت و با هويتي است که از کادر فني و مديريتي بسيار قدرتمندي نيز سود ميبرد؛ با تلاش بازيكنان با تمام توان خود را به کار مي‌بنديم تا بتوانيم قهرماني را بار ديگر به دست بياوريم.

وي با تشکر از هواداران سپاهان افزود: در ابتداي فصل سوء تفاهمهايي بين من و هواداران پيش آمده بود که با مديريت صحيح باشگاه اين موضوع به طور کامل رفع شد؛ در تمام اين مدت که در سپاهان بوده ام تمام تلاش خود را کرده ام که پولي که از اين تيم گرفته ام حلال باشد؛ من آدم معتقدي هستم و دوست ندارم بچه هايم را با پول حرام بزرگ کنم؛ اگر در ترکيب سپاهان قرار گيرم با تمام وجودم برابر استقلال بازي خواهم کرد تا در موفقيت تيمم سهيم باشم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها