عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

محمد قاضي: اميدوارم سپاهان و استقلال مساوي کنند!

محمد قاضي: اميدوارم سپاهان و استقلال مساوي کنند!
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:22 ب.ظ

بازيکن تيم فوتبال ذوب آهن گفت: اميدوارم بازي سپاهان و استقلال مساوي شود چون با اين نتيجه راه قهرماني ذوب آهن هموارتر مي شود.

محمد قاضي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه اصفهان، اظهار كرد: در اين فصل ذوب آهن خيلي زحمت كشيده است و به طور حتم قهرمان ليگ مي شود و پارسال هم سپاهان به ذوب آهن باخت اما قهرمان شد و امسال شايد برعكس شود.

وي در خصوص بازي فرداي ذوب آهن در مقابل صباي قم تصريح كرد: بازي با صبا بسيار سخت خواهد بود چون صبا تيم شايسته اي است اما ما هم در اين هفته با انجام تمرينات منظم با تمام قوا به مصاف اين تيم مي‌رويم و اميدوارم سربلند از ميدان خارج شويم.

 

مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان خاطرنشان كرد: نتيجه ديدار تيمهاي سپاهان و استقلال تهران براي ذوب‌آهن بسيار سرنوشت ساز است و اميدوارم اين بازي با نتيجه تساوي به پايان برسد.

وي درباره برد ذوب آهن مقابل نفت آبادان گفت: دو بازي پي در پي بود كه نتيجه نگرفته بوديم و كاملا براي اين بازي تمركز كرده بوديم كه يك نتيجه خوب بگيريم و براي بازي هاي بعد آماده تر شويم.

قاضي افزود: خوشحالم كه برابر نفت با زدن گل و دادن يك پاس گل براي تيمم ثمربخش بودم و اميدوارم كه اين روند روبه رشد خود را ادامه دهم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها