عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يارانه‌اي که از سوي دولت به شير تعلق مي‌گرفت در روزهاي گذشته قطع شده است

يارانه‌اي که از سوي دولت به شير تعلق مي‌گرفت در روزهاي گذشته قطع شده است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:23 ب.ظ

مديرعامل اتحاديه دامداران مازندران گفت: متاسفانه يارانه‌اي که از سوي دولت به شير تعلق مي‌گرفت در روزهاي گذشته قطع شده است، بدون اينکه تدابيري در جهت ساماندهي آن انديشيده شود.

منوچهر بحري در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه مازندران ادامه داد: از سوي ديگر کارخانه‌ها نيز شير را با کم ميلي از دامداران تحويل مي‌گيرند.

مديرعامل اتحاديه دامداران مازندران با بيان اينکه شير توليد شده در دامداري‌هاي استان با توجه به شرايط آب و هوايي استان بسيار با کيفيت و مرغوب است، گفت: انتقال شير ازمحل سکوي شير تا کارخانه بارميکروبي آن را افزايش مي‌دهد.

بحري با اشاره به اينکه درحال حاضر هزينه تمام شده يک کيلوگرم شيرتوليدي دامداران در استان 529 تومان است، افزود: اين در حالي است که امروز قيمت شير به طور متوسط 400 تومان است.

وي تصريح کرد: اتحاديه دامداران به عنوان متولي دامداران درصدد افزايش قيمت شير نيست بلکه به دنبال اين است که دولت سبد حمايتي مواد خام علوفه‌اي را به گونه‌اي کنترل کند تا مصرف کننده نيز بتواند از اين محصول باقيمت مناسب استفاده کند درغيراين صورت بر مشکلات موجود افزوده خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها