عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شركت ارتباطات سيار ايران گوشي تلفن همراه عرضه مي‌كند

شركت ارتباطات سيار ايران گوشي تلفن همراه عرضه مي‌كند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:25 ب.ظ

گوشي تلفن همراه WHITE BERRY شركت ارتباطات سيار، به‌زودي عرضه خواهد شد كه سرويس‌هاي جديد همراه اول برروي آن قابل ارايه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نيكوفر كه به نمايندگي از مدير عامل شركت ارتباطات سيار در كنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در ايران سخنراني و اظهار كرد: همراه اول بزرگ‌ترين اپراتور خاروميانه بوده و داراي رتبه 24 در بين 700 اپراتور در زمينه جذب مشترك محسوب مي‌شود؛ كشور ما هم طي سال‌هاي گذشته جزو بهترين رتبه در بازارهاي در حال رشد بوده و در حال حاضر بالاي 60 ميليون مشترك تلفن همراه در كشور وجود دارد.

او در ادامه با بيان اين‌كه رتبه ايران در بازار منطقه در سال 2008 با ضريب نفوذ 10 تا 12 درصدي از 15 كشور خاورميانه رتبه سيزدهم را داشت درباره چشم‌انداز رشد بازار تلفن همراه در ايران صحبت كرد.

قائم مقام مدير عامل همراه اول افزود: بازار ايران طي سال‌هاي آينده به سمت اشباع حركت مي‌كند و براي اپراتورها جريان درآمدي ناشي از مشتركان و سرويس‌هاي پايه تقريبا ثابت شده و به فكر ايجاد جريان‌هاي درآمدي جديد خواهند بود.

نيكوفر با بيان اين‌كه پوشش جمعيتي شبكه مشتركان كشور در حال افزايش است تاكيد كرد:‌ بازار ايران هنوز پتانسيل زيادي داشته و جاي براي سرمايه‌گذاران زيادي وجود دارد.

وي هم‌چنين با اشاره به برگزاري نمايشگاه‌هاي تلكام گفت: به زودي شاهد ارائه خدمات جديد توسط بازيگران جديد همراه با همراه اول خواهيد بود.

او به رويكردهاي راهبردي همراه اول در راستاي تعالي كسب و كار اشاره و اظهار كرد: همراه اول نهمين شركت در بين صد شركت برتر ايران از نظر درآمد و نخستين شركت از نظر سودآوري است و امكان كار و سرمايه‌گذاري و تمركز را براي فعالان فراهم مي‌كند.

وي با بيان اينكه ايران در زمينه خدمات ارزش افزوده، در حال رشد است و اپراتورها در ابتدا به قابليت‌هاي اصلي مي‌پردازند، گفت: رشد بازار خدمات ارزش افزوده نشان مي‌دهد كه بازار اپراتورها در اين شرايط رشد بيش‌تري پيدا مي‌كند و اين در حالي است كه رشد بازار موبايل در ايران و 93 درصد ضريب نفوذ، بيانگر اشباع اين بازار است.

نيكوفر با بيان اين‌كه اپراتورها بايد به فكر ايجاد درآمد از راه‌هاي جديد باشند گفت:‌ بازار ايران به لحاظ پتانسيل بسيار خوب است و به لحاظ سرمايه‌گذاري بازارهاي بسيار پررقابتي بوجود مي‌آورد.

او تاكيد كرد: در نمايشگاه تلكام شاهد ارايه سرويس موبايل پيمنت براي نخستين بار بوديم و ديگر سرويس‌ها نيز ارائه شد و اميدواريم بتوانيم اين حوزه را با استحكام بهتر و بيش‌تري توسعه بدهيم.

وي تصريح كرد: در حوزه اينترنت مي‌توان گفت كه رشد ترافيك اينترنت ما از ابتداي سال حدود 150 درصد بوده و حجم مشتركاني كه از ديتا استفاده مي‌كنند به شدت رشد يافته است.

به گفته نيكوفر گوشي تلفن همراه WHITE BERRY به‌زودي ارايه خواهد شد كه سرويس‌هاي جديد همراه اول نيز برروي آن ارايه خواهد شد و درواقع برروي آن سرويس‌هاي جديد همراه اول ارايه مي‌شود و درواقع مي‌توان گفت همراه اول در راستاي ارايه خدمات ارزش افزوده به زودي اين گوشي تلفن همراه را عرضه مي‌كند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها