عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرعامل تامين اجتماعي خبرداد: بازنشستگان مناطق محروم دراولويت دريافت تسهيلات سفر

مديرعامل تامين اجتماعي خبرداد: بازنشستگان مناطق محروم دراولويت دريافت تسهيلات سفر
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:28 ب.ظ

مديرعامل صندوق تأمين‌اجتماعي در ديدار با رئيس و هيأت مديره كانون بازنشستگان تأمين‌اجتماعي استان هرمزگان از آغاز سفرهاي سياحتي و زيارتي خبر داد و عنوان كرد: به بازنشستگان استان‌هاي محروم براي استفاده از اين تسهيلات توجه ويژه شده و اولويت‌هايي براي مناطق محروم در نظر گرفته شده است.

به گزارش سرويس «اجتماعي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رحمت الله حافظي تسهيل شرايط استفاده از تسهيلات بانكي ويژه بازنشستگان را از ديگر اقدامات انجام شده از سوي صندوق تأمين ‌اجتماعي عنوان كرد و ياد آور شد: مذاكرات با بانك رفاه كارگران انجام شده و توافقات خوبي براي ارائه تسهيلات بانكي به بازنشستگان و همچنين پذيرش ضمانت بازنشستگان براي ارائه تسهيلات به خانواده آنان صورت گرفته است.

وي همچنين از اختصاص بودجه 60 ميليارد توماني براي ارائه تسهيلات بانكي به بازنشستگان خبر داد و گفت: اين مبلغ براي سال جاري به تصويب رسيده، اما به دليل اين كه زمان كافي براي ارائه اين تسهيلات تا پايان سال وجود ندارد، مهلت پرداخت آن تا نيمه اول سال 90 تمديد شده است و از ابتداي سال آينده امكان استفاده بازنشستگان از اين تسهيلات فراهم مي شود.

همچنين در اين ديدار حافظي براي تأمين مكان موردنياز كانون بازنشستگان تأمين ‌اجتماعي استان هرمزگان دستور رهن ساختمان از سوي اداره كل تأمين‌اجتماعي اين استان و در اختيار گذاشتن ساختمان براي استفاده كانون بازنشستگان را صادر كرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها