عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فال روزانه - فال امروز شما پنجشنبه 5 اسفند 89

فال روزانه - فال امروز شما پنجشنبه 5 اسفند 89
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:30 ب.ظ

این فالها فقط جنبه سرگرمی دارد امیدواریم شما هم به همین دید به آن نگاه کنید

 

فال روز متولدین فروردین:
مشکلات طولانی زود تر حل می شود اما کوچک تر ها ادامه دارند. استعدادهای زیادی دارید فکری ذهنتان را به خود مشغول کرده است ونمی توانید از آن رهایی پیدا کنید باید با افرادی که ناراحتتان می کنند رو به رو شوید حتی اگر منجر به جر و بحث شود.
حافظ :
از حسرت دهانش آمد به تنگ جانم   خود کام تنگدستان کی زان دهن برآيد
گويند ذکر خيرش در خيل عشقبازان   هر جا که نام حافظ در انجمن برآيد
تعبیر:در راه رسیدن به مقصود باید اراده ای محکم و راسخ داشته باشی. با دست روی دست گذاشتن و سهل انگاری، کاری از پیش نخواهی برد. از شکست ها تجربه بیندوز و امیدوار باشفال روز متولدین اردیبهشت:

امروز پول زیادی بدستتان می رسد چه از طریق ثروت با آورده یا پولی که برای مدتی پرداخت نشده است . عاقل باشید و پول هایتان را برای روز مبادا نگه دارید ( به جای این که در خرج کردن آنها زیاده روی کنید ) هرگز متوجه نمی شوید که شاید در آینده نه چندان دور به پول نقد احتیاج پیدا کنید و در آن زمان است که اگر صندوقتان خالی باشد از خود ناراضی می شوید.   
حافظ:
چگونه سر ز خجالت برآورم بر دوست       که خدمتی به سزا برنيامد از دستم
بسوخت حافظ و آن يار دلنواز نگفت   که مرهمی بفرستم که خاطرش خستم
تعبیر:به عهد و پیمان خود پایبند هستی و این بهترین محک برای صداقت و ایمان تو است. اگرچه امروز خود را مغبون می بینی اما در آینده به سعادت و نیکبختی خواهی رسید.


فال روز متولدین خرداد:  
شما امروز زیاد دوست ندارید در اجتماع ظاهر شوید، اما این تمایل شما به انزوا زیاد طول نخواهد کشید. اگر قبلاً برای فعالیت‌های اجتماعی انرژی زیادی صرف می‌کردید، پس برای انجام دادن کارهایی که ارزشمندند این گوشه گیری خود را بشکنید. فعالیت‌های اجتماعی را با اندیشه و تفکر کردن قاطی نکنید. هیچ اشکالی ندارد که بعضی اوقات محدوده‌هایی را برای خود تعیین کنیم.

حافظ :
بگشا بند قبا تا بگشايد دل من       که گشادی که مرا بود ز پهلوی تو بود
به وفای تو که بر تربت حافظ بگذر   کز جهان می‌شد و در آرزوی روی تو بود
تعبیر:با خلق خوش، دوستان زیادی را به خود جلب می کنی. ریا و دروغ را از خود دور کن. از موفقیت های خود دچار غرور کاذب نشو تا شکست نخوری. دوستان را برای روزهای آینده نگه دار تا تنها نباشی.
 

 
فال روز متولدین تیر:
اسراف و ولخرجی بزرگترین مشکل توست گرچه بسیاری تو را نصیحت میکنند که دست از این کار برداری ولی تو همچنان ادامه میدهی چون تو هنوز در مورد ضررهایش قانع نشده ای.
حافظ:
مکن به نامه سياهی ملامت من مست     که آگه است که تقدير بر سرش چه نوشت
قدم دريغ مدار از جنازه حافظ   که گر چه غرق گناه است می‌رود به بهشت
تعبیر:روزگار روی خوش به تو نشان خواهد داد. زندگی را سخت نگیر و ناامید نباش. عاقبت هر خزان بهار است و سرسبزی و طراوت زندگی تو را سرشار از خوشی و سرور می کند

 
فال روز متولدین مرداد:
 
اگرچه شما امروز جدی تر از گذشته هستید، ولی بلند پروازی و جاه طلبی‌تان فرصت خیلی خوبی برایتان فراهم می‌کند. اما این سخن بدین معنی نیست که شما فقط به خاطر رسیدن به چیزهایی که می‌خواهید، دوست دارید سخت کار کنید. اتفاق شگفت انگیزی در شرف وقوع است. اما این رویداد بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید طول می‌کشد. ولی شما باید بدانید رویاپردازی کردن در مورد هر چیزی اولین قدم برای موفقیت است.

حافظ :
گفت مگر ز لعل من بوسه نداری آرزو   مردم از اين هوس ولی قدرت و اختيار کو
حافظ اگر چه در سخن خازن گنج حکمت است   از غم روزگار دون طبع سخن گزار کو
 تعبیر:راه پیشرفت و ترقی برای تو باز است. فقط باید جرأت داشته باشی و اراده ای محکم. بهتر است به پند و اندرز بزرگان و دوستان گوش فرا دهی. به امید خدا، به آرزوی خود خواهی رسیدفال روز متولدین شهریور:

مراقب سلامتی خود باش و اجازه نده وضعیت از این بغرنجتر شود توجه به جسم آدمی همچون روح و اندیشه مهم است و باید از هیچ تلاشی درحفظ سلامتی خود کوتاهی نکنی.
حافظ:

زين قصه هفت گنبد افلاک پرصداست   کوته نظر ببين که سخن مختصر گرفت
حافظ تو اين سخن ز که آموختی که بخت     تعويذ کرد شعر تو را و به زر گرفت
تعبیر:به زودی شاهد مقصود را در بر خواهی گرفت و به مراد خود خواهی رسید. در امر ازدواج بسیار موفق خواهی شد. یار و همسر مناسب و دلخواهی خواهی گرفت. کاری را که در پیش گرفته ای رها نکن و به سرانجام برسانفال روز متولدین مهر:
 
امروز به هیچ وجه پیشرفت های اساسی در همه جنبه های زندگی از نظرتان ناپدید نمی ماند. در مورد هر پیشنهادی ذهن خود را باز نگهدارید حتی اگر در ابتدا جالب به نظر نمی رسد. رفتار مثبت شما پشتیبانی خیلی ها را بطرفتان جلب می کند، و بخصوص خیلی کمکتان خواهد کرد اگر سعی دارید که یکنفر را به مسیر فکری خود نزدیکتر کنید.   

حافظ :
با محتسبم عيب مگوييد که او نيز   پيوسته چو ما در طلب عيش مدام است
حافظ منشين بی می و معشوق زمانی      کايام گل و ياسمن و عيد صيام است
 تعبیر:ایام به کام تو است و به آرزوهای خود خواهی رسید اما چشم بصیرت را باز کن تا شادکامی و سرور تو دائمی و همیشگی باشد.


فال روز متولدین آبان:
علی رغم توانایی اخیر شما در شاد نگه داشتن مردم،امروز موضوعی اوضاع را تلخ می کند.ممکن است بحثی تند و تیز با کسی که دوستش دارید داشته باشید خصوصاً اگر او کاری که انجام می دهد همیشه شما را ناراحت می سازد و باعث می شود بی حوصله و بی علاقه شوید.آماده باشید که حقایقی را بشنوید و حقایقی را نیز بگویید.اگر نیاز دارید که جو را پاکسازی کنید پس این کار را بکنید ولی سعی کنید خودتان را کنترل کرده و حرفتان را از روی پشت بام اعلام نکنید تا بعداً خود را به خاطر گفتن این حرفها سرزنش کنید.   
حافظ:
تو را چنان که تويی هر نظر کجا بيند     به قدر دانش خود هر کسی کند ادراک
به چشم خلق عزيز جهان شود حافظ   که بر در تو نهد روی مسکنت بر خاک
تعبیر:ایمان به خداوند و خانواده، روزگار را برای تو با نشاط و لذت بخش می سازد. در برابر حوادث صبور باش و به خداوند و دوستانت تکیه کن تا امیدوارتر به مقابله با مشکلات بشتابی

 
فال روز متولدین آذر:
از سهل انگاری در مورد خانه و خانواده جدا پرهیز کن به خصوص همسر تو که از تو توقع دیگری دارد فراموش نباید کرد خانواده مهمترین سنگر ما در این روزگار است.خبری میرسد که با خود شادی می اورد به محض آنکه فرصتی پیدا میکنی یاد کن از دوستان قدیمی و بدان که مشکلات روزمره ی زندگی را پایانی نیست.
حافظ:
به وصل دوست گرت دست می‌دهد يک دم   برو که هر چه مراد است در جهان داری
چو گل به دامن از اين باغ می‌بری حافظ         چه غم ز ناله و فرياد باغبان داری
تعبیر:از لحظات عمر کمال استفاده را ببر. مراقب باش تا با اعمال و رفتارت دیگران را از خود نرنجانی. در مقابل رنج و مشکلات، استقامت کن. ناله و شکایت از دوران فایده ای ندارد. خودخواهی را رها کن تا بدانی که دیگران هم تو را دوست دارند.


فال روز متولدین دی: 
اگر عشق و علاقه شما به مهمانی کاهش پیدا کرده نگران نشوید. این روند زیاد طول نمی‌کشد؛ شما در حال پیدا کردن جایگاه خود در زندگی هستید. حتی اگر امروز کارهای لذت بخش زیادی انجام ندادید نارحت نشوید، چراکه روزهای خوش و لذت بخش زیادی پیش رو دارید. با تمرکز کردن و فکر کردن به روزهای خوش آینده، ذهن خود را از فکر کردن به ناراحتی‌های گذشته آزاد کنید.

 حافظ:
نمی‌کند دل من ميل زهد و توبه ولی   به نام خواجه بکوشيم و فر دولت او
مدام خرقه حافظ به باده در گرو است   مگر ز خاک خرابات بود فطرت او
تعبیر:به زودی در کارها به توفیق و پیروزی می رسی و غم ها و رنج ها به شادی و سرور تبدیل می شود. اگر خودپسندی را رها کنی و به ضعف خود اقرار کنی می توانی راه های تازه ای را آزمایش کنی. به خداوند و کمک های او توکل داشته باش


فال روز متولدین بهمن:

 چند غرولند در خانه می تواند باشد یا چند مورد اشاره که مورد توجه قرار می گیرد شما امروز ثابت قدم و مصمم هستید و بطور حرفه ای نمی توانید اشتباه کنید اگر بخواهید همه را خوش اخلاق حفظ کنید امشب یک هیاهوی مخصوص خانواده تان درست کنید.

 حافظ:
وفاداری و حق گويی نه کار هر کسی باشد       غلام آصف ثانی جلال الحق و الدينم
رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ   که با جام و قدح هر دم نديم ماه و پروينم
تعبیر:افکار و اندیشه های بلند و متعالی داری. با سعی و تلاش، مقصود شما حاصل می شود. اراده ی محکم و ایمان راسخ، بهترین یار و یاور تو است. سعی کن جاه طلبی را از آرزوها و اندیشه های خود دور کنی.

فال روز متولدین اسفنذ:
شما امروز کاملاً رویاهای خود را جدی گرفته‌اید و از افراد دیگر هم انتظار دارید همین کار را بکنند. اما شاید با عکس العمل‌های خیلی به موقع و سریع عمل نکنید، چراکه اعتقاد دارید فرصتی برای جبران کردن چیزهای که از دست داده‌اید دارید. به جای اینکه از گفتگوهای احساسی و پرمعنی چشم پوشی کنید، با ایجاد کردن یک تصویر ذهنی جذاب به سویشان جذب شوید. فقط یادتان باشد این گفتگوها واقعی است!

 حافظ:
در اين خيال به سر شد زمان عمر و هنوز   بلای زلف سياهت به سر نمی‌آيد
ز بس که شد دل حافظ رميده از همه کس   کنون ز حلقه زلفت به در نمی‌آيد
تعبیر:نگران و مضطرب هستی و می ترسی به هدف خود نرسی اما نا امید نباید بود. خداوند با صابران است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
nilooofar تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها