عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده‌ي دشتستان: تاخير در ابلاغ قانون بودجه، به اهرم فشاري عليه دولت تبديل نشود

نماينده‌ي دشتستان: تاخير در ابلاغ قانون بودجه، به اهرم فشاري عليه دولت تبديل نشود
چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:30 ب.ظ

نماينده‌ي مردم دشتستان در خانه‌ي ملت اظهار كرد: ملت، دولت و رهبري ايران در كنار تام ملتها همچون ليبي و بحرين تا تحقق خواسته‌هاي به حق‌شان ايستاده است.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ايوب بايري مقدم در نطق ميان دستورش در صحن علني امروز – چهارشنبه – مجلس گفت: در حالي بودجه‌ي سال نود هفته جاري با تاخير به مجلس ارائه شد كه تاخير در ارائه‌ي بودجه به دليل بررسي دقيق و موشكافانه مجلس در لايحه برنامه‌ي پنجم توسعه و تاخير در ابلاغ قانون برنامه‌ي پنجم بود از اين رو نبايد تاخير در ارائه‌ي اين قانون تبديل به اهرم فشاري عليه دولت شود.

وي همچنين از نمايندگان خواستار تحقق و تصويب سريع بودجه پيشنهادي دولت شد تا كار كشور در سال آينده به خوبي و مطابق با اسناد بالادستي ادامه يابد.

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس با بيان اين كه با حضور بي‌سابقه‌ي مردم در راهپيمايي با شكوه 22 بهمن، بار ديگر انقلاب اسلامي به زعامت مقام معظم رهبري تضمين شد، گفت: در اين بين عده‌اي كه درصدد علم كردن 25 بهمن بودند، باطل انديشيده بودند، گويا آنها نمي‌دانند اين كشور، مملكت صاحب الزمان (عج) است.

بايري مقدم همچنين خاطر نشان كرد:‌اكنون وعده‌ي خداوند در حال تحقق است و حكومتهاي جبار و ستمگر يك به يك در حال نابود شدن هستند در اين بين بايد بررسي كرد كه امروز مدعيان دروغين حقوق بشر كجايند تا ببنيد يك ديوانه به نام قذاقي با مردم بي‌سلاح چگونه برخورد مي كنند.

وي افزود:سازمانهاي بين‌المللي كجايند كه ببينيد در بحرين، شيعيان در كنار برادران اصل تسنن به خاك و خون كشيده مي‌شوند؟

به گفته‌ي بايري مقدم ملت و دولت و رهبري ايران در كنار تمام ملتها تا تحقق خواسته‌هاي به حق‌شان ايستاده است.

وي افزود: در اين بين جهان استكباري غرب، جهان تك قطبي را غايت آرزوهاي خويش مي‌پنداشت اما غافل از بيداري مسلمانان، چون امروز جهان جديدي در حال شكل گرفتن است و در اين نظم جديد ملتها، مبارزان آزادي خواهي خواهند بود و مبارزه تا درخشش آفتاب و صبح پيروزي ادامه خواهد داشت.

اين نماينده‌اصولگراي مجلس هشتم همچنين با اشاره به عبور ناوگروه نيروي دريايي ارتش ازكانال سوئز گفت: حركت شجاعانه و به موقع نيروي دريايي جمهوري اسلامي ايران كه هميشه اين نيروي قهرمان باعث افتخار ملت ايران است، پيام صلح و دوستي را به كانال سوئز هديه نمود، اين حركت ياد آور حركت پر فروغ ناوگان ايران در اقصي نقاط جهان بود.

بايري مقدم در ادامه با تشكر از رئيس جمهور و هيات دولت براي انجام سفر دور سوم به استان بوشهر، رويكرد جديد دولت مبني بر رسيدگي به اوضاع استان زرخيز اما توسعه نيافتني را ستودني خواند.

وي ديدگاه زدودن محروميت ازچهره‌ي استان بوشهررا برخواسته از تفكر عدالت خواهانه‌ي رئيس جمهور دانست و گفت: با اين وجود كمتر شاهد اين رويكرد در بودجه‌هاي سنواتي هستيم به خصوص اعتبارات مندرج در بودجه سال 90 براي توسعه‌ي استان بوشهر عقب ماندگي اين استان را جبران نمي‌كند.

نماينده‌ي مردم دشتستان در خانه ملت با بيان اينكه تحقق مصوبات سفرهاي استاني منجر به برداشتن گامهاي بلندي در جهت توسعه‌ي استان بوشهر مي‌شود پيشنهاد كرد كه براي پيگيري انجام مصوبات و اجرايي شدن آنها شوراي عالي پيگيري مصوبات در هر استان تشكيل گرديد و هر ماه با تهيه‌ي گزارشي از پيشرفت امور اين گزارش به اطلاع رئيس جمهور رسانده شود.

پاپري‌مقدم همچنين از عدم ابلاغ اعتبارات مربوط به مناطق محروم و باقي ماندن حدود 60 هزار تن از خرماي دشتستان در انبارها انتقاد كرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها