عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

/ليگ برتر هندبال مردان/ سرمربي تيم سنگ آهن بافق يزد: از جايگاه تيم راضي نيستم

/ليگ برتر هندبال مردان/ سرمربي تيم سنگ آهن بافق يزد: از جايگاه تيم راضي نيستم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:05 ب.ظ

مهدي رهبري گفت: در دور رفت رقابت‌هاي ليگ برتر هندبال تيم ها خيلي به هم نزديك بودند و ما نتوانستيم آنطور كه شايسته بود نتيجه بگيريم، به هر حال ازجايگاه كنوني تيم در جدول راضي نيستم.

سرمربي تيم هندبال سنگ آهن بافق يزد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: نسبت به چيزي كه قبل از شروع رقابت‌هاي ليگ برتر هندبال تصور مي‌كردم سطح بازي‌ها بالاتر بود و شاهد بازي‌هاي نزديكي از تيم‌هاي ليگ برتري بوديم. تيم ما در شروع رقابت‌هاي فصل به علت مصدوميت‌هاي پياپي قدري با مشكل مواجه بود. خدا را شكر تا هفته ششم اين مصدوميت‌ها برطرف شد و توانستيم به هماهنگي نسبي بين بازيكنان تيم دست يابيم.

وي افزود: هرگاه يك يا دو بازيكن از يك تيم جدا شوند بازي هماهنگ تيمي دچار مشكل مي‌شود. تيم سنگ آهن بافق يزد ليگ امسال را در حالي شروع كرد كه هشت بازيكن جديد به تركيب آن اضافه شده بودند. به همين دليل هفته‌ها طول كشيد كه بين خطوط اصلي تيم هماهنگي بوجود آيد تا بتوانيم تاكتيك‌هاي مورد نظرمان را در زمين پياده كنيم.

رهبري با اشاره به شكست 28 بر 33 تيمش برابر سپاهان در چارچوب هفته ششم ليگ برتر خاطرنشان كرد: تيم سپاهان واقعا پرمهره است. من سالهاي قبل در كنار اين تيم كار كرده‌ام و از شرايطش آشنايي نسبي دارم. در مقابل سپاهان يك بازي منطقي و به دور از ريسك را در دستور كار قرار داديم. من از بازيكنانم خواستم تا زياد سرعتي بازي نكنند و اجازه استفاده از فضاي پشت دفاع را به تيم حريف ندهند. سپاهان بازيكنان سرعتي خوبي دارد كه مي‌توانستند تيم ما را غافلگير كنند، به هر حال فكر مي‌كنم بازي خوب و قابل قبولي از هر دو تيم شاهد بوديم.

سرمربي تيم يزد با اشاره به رقابت سخت بين تيم‌هاي ليگ برتر هندبال گفت: خيلي دشوار است كه جايگاه تيم را تا پايان فصل پيش‌بيني كنم اما به هواداران قول مي‌دهم با تلاش و تمرينات منظم در رتبه چهارم جدول ليگ برتر قراربگيريم.

مهدي رهبري در پايان با انتقاد از برنامه بازي‌هاي ليگ برتر يادآور شد: تيم بافق يزد چهار بازي خارج از خانه را پشت سر هم بايد انجام دهد كه تعدد سفرهاي طولاني موجب كاهش كيفيت بازي‌هاي اين تيم مي‌شود. جا دارد مسوولان ليگ برنامه بازي‌ها را از ابتدا به تيم‌ها تحويل ندهند. در حال حاضر هر هفته برنامه دو يا سه بازي آينده به باشگاه‌ها ارائه مي‌شود، به همين دليل نمي‌توان برنامه‌ريزي منظمي براي ليگ برتر داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها