عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار کرمانشاه تاكيد كرد: تسريع در اجراي پروژه‌هاي مسکن مهر استان

استاندار کرمانشاه تاكيد كرد: تسريع در اجراي پروژه‌هاي مسکن مهر استان
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:06 ب.ظ

استاندار کرمانشاه گفت: پروژه‌هاي مسکن مهر استان با وجود سرماي زمستان پيشرفت مناسبي دارند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه کرمانشاه، مهندس سيد دادوش هاشمي در جلسه شوراي مسکن استان اظهار داشت: خوشبختانه در فصل زمستان پروژه‌هاي مسکن مهر استان تعطيل نشد و هم اکنون اين پروژه‌ها پيشرفت مناسبي دارند.

 

هاشمي بر شروع محوطه سازي و تامين فضاهاي زيربنايي در پروژه‌هاي مسکن مهر تاکيد کرد و افزود: بايد در کنار ساخت واحدهاي مسکن مهر به ساخت فضاهاي آموزشي، درماني و ورزشي نيز توجه شود.

 

وي با اشاره به فصل درختكاري در ماه جاري، خطاب به كليه پيمانكاران، بيان كرد: اين ماه فرصت مناسبي است كه پيمانكاران پروژه‌هاي مسكن مهر در استان با همكاري اداره كل منابع طبيعي استان با در نظر گرفتن شرايط زيست محيطي و آب و هوايي نسبت به درختكاري و محوطه سازي فضاهاي سبز اقدام كنند.

 

هاشمي بر تسريع در اجراي پروژه‌هاي مسکن مهر تاکيد کرد.

 

در اين جلسه گزارشي از روند بهسازي مسکن روستايي استان ارايه و اعلام شد سهميه امسال استان هفت هزار واحد است؛ تاکنون 4367 فقره تقاضا ثبت شده و از اين تعداد 3003 واحد به بانک‌ها معرفي و براي 2133 واحد انعقاد قرارداد انجام شده است.

 

استاندار کرمانشاه در اين جلسه تاکيد کرد تا پايان اسفند ماه سهميه بهسازي مسکن روستايي استان جذب شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها