عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اولين کارگاه تخصصي مديريت استراتژيک قضايي در قم برگزار مي شود؛ موضوع: جايگاه قانون در نظام‌هاي حقوقي

اولين کارگاه تخصصي مديريت استراتژيک قضايي در قم برگزار مي شود؛ موضوع: جايگاه قانون در نظام‌هاي حقوقي
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:07 ب.ظ

به همت گروه فقه و حقوق پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي، اولين کارگاه تخصصي مديريت استراتژيک قضايي با موضوع «جايگاه قانون در نظام هاي حقوقي» در تالار معرفت پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي در شهر مقدس قم برگزار مي‌شود.

به گزارش ايسنا ـ منطقه قم، شهريار شجاعي پور، معاون ارتباطات علمي و بين المللي پژوهشگاه صبح چهارشنبه ضمن اعلام اين خبر افزود: اداره کل ارتباطات علمي بين المللي و گروه فقه و حقوق پژوهشگاه در راستاي همکاري هاي علمي في مابين پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي و جامعه المصطفي العالميه(ص) اقدام به برگزاري اولين کارگاه تخصصي مديريت استراتژيک قضايي خواهد كرد.

شجاعي‌پور افزود: دراين کارگاه يک روزه که با موضوع جايگاه قانون در نظام هاي حقوقي برگزار مي‌شود، محمود حکمت نيا معاون آموزشي و پژوهشي و عضو هيات علمي گروه فقه و حقوق پژوهشگاه به ايراد سخنراني خواهد پرداخت.

وي ادامه داد: در اين کارگاه سرپرست رياست دادگستري هاي کابل و تني چند از روساي دادگستري هاي ايالات مختلف کشور افغانستان به عنوان مدعو حضور خواهند شد.

اين کارگاه تخصصي عصر روز چهارشنبه 4 اسفند ـ امروز ـ ساعت 15 الي 17 با حضور نخبگان حقوق بين الملل، درتالار معرفت پژوهشگاه به نشاني قم، بلوار 15 خرداد (شاه سيدعلي)، کوي شهيد ميثمي، پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي برگزار مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها