عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حضور 15 هزار نفر از مردم استان قزوين در مناطق عملياتي دفاع مقدس

حضور 15 هزار نفر از مردم استان قزوين در مناطق عملياتي دفاع مقدس
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:08 ب.ظ

استاندار قزوين از اعزام 15 هزار نفر براي بازديد از مناطق عملياتي دفاع مقدس خبر داد.

 

به گزارش ايسنا،احمد عجم در جلسه ستاد راهيان نور استان اظهار داشت: در ضرورت و اهميت راهيان نور هيچ شك و شبهه‌اي وجود ندارد و با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري و دولت خدمتگزار، اين كار فرهنگي را بايد جدي گرفت كه اثرات آن در جامعه بويژه در بين جوانان بر كسي پوشيده نيست.

 

وي افزود: در حال حاضر اعزام به اردوي راهيان نور به يك مطالبه عمومي تبديل شده و جهت‌گيري ستاد نيز بايد به سمتي باشد كه مردم در طول سال بطور داوطلبانه در مناطق جنگي حضور پيدا كنند.

 

رئيس ستاد راهيان نور استان قزوين در ادامه با تقدير از همكاري و مشاركت دستگاه‌ها در اعزام راهيان نور به مناطق جنگي در سال گذشته خاطرنشان كرد: در سال جاري نيز مديران دستگاه‌ها و نهادها به منظور اعزام 15 هزار نفر از زائران به مناطق جنگي بايد همت مضاعفي داشته باشند و در تأمين امكانات و تجهيزات مورد نياز همكاري بيشتري در مقايسه با سنوات گذشته داشته باشند.

 

در اين جلسه سيروس صابري جانشين رئيس ستاد راهيان نور استان قزوين نيز در سخناني گفت: ستاد راهيان نور در قالب هفت كميته فعاليت مي‌كند كه در پايان از دستگاهها و مديران كه همكاري و فعاليت بيشتري در تأمين امكانات و تحقق اهداف ستاد داشته باشند تقدير به عمل خواهد آمد.

 

در ابتداي اين جلسه سالار آبنوش فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) و دبير ستاد راهيان نور استان به ارايه توضيحاتي در خصوص زمان و نحوه ثبت نام و اعزام کاروان‌هاي راهيان نور استان و همچنين برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته براي تحقق اهداف پيش‌بيني شده در اين اردوي فرهنگي پرداخت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها