عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عضو كميسيون اجتماعي درتذكري: برخي ازمردم هنوز موفق به دريافت يارا‌نه‌ نشده‌اند

عضو كميسيون اجتماعي درتذكري: برخي ازمردم هنوز موفق به دريافت يارا‌نه‌ نشده‌اند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:08 ب.ظ

نماينده‌ي مباركه در مجلس خواستار رسيدگي به نحوه‌ي دريافت يارانه‌ها و شرايط  اعطاي تسهيلات وام به مردم  توسط  مسئولان شد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري ايسنا، محمد موسوي مباركه در تذكري با بيان اين كه تعدادي از مردم در مرحله‌ي اول موفق به دريافت يارانه‌ها نشدند گفت: انتظار مي‌رفت كه اين افراد بتوانند در مرحله دوم يارانه‌ها را دريافت كنند، اما بي‌توجهي انجام شده از سوي مسئولان موجب شده كه نتوانند برداشت كنند.

وي از مسوولان خواست كه جديت به خرج داده تا مردم بتوانند يارانه‌ها را برداشت كنند.

نماينده‌ي مباركه پيرامون تصويب طرح الحاق ماده‌اي در مورداستخدام آموزش و پرورش مربوط به معلمين حق التدريس و آموزشياران گفت: با توجه به سوالاتي كه در مورد آموزشياران نهضت وجود دارد از وزير آموزش و پرورش تقاضا داريم در مورد نحوه به كارگيري آموزشياران نهضت توضيحاتي بدهند.

موسوي مباركه در خصوص اخذ وام نيز گفت: كساني كه خواهان دريافت وام هستند از آنها ضامن هايي مي‌خواهند كه از خير گرفتن وام مي‌گذرند كه بر اين اساس ما خواستار آنيم شرايطي فراهم شود كه بانكها شرايطشان سهل شود تا همه مردم بتوانند وام بگيرند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها