عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مدير اجرايي «ذهن‌هاي مجرم» كار در اين سريال را رها كرد

مدير اجرايي «ذهن‌هاي مجرم» كار در اين سريال را رها كرد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:10 ب.ظ

«سيمون ميرن»، مدير اجرايي سريال تلويزيوني «ذهن‌هاي مجرم»، از ادامه‌ي كار در اين سريال صرفه‌نظر كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از ديجيتال اسپاي، «سيمون ميرن» كه از سال 2005 تاكنون يكي از مديران اجرايي اين پروژه‌ي تلويزيوني بوده، اخيرا تصميم گرفته اين سريال را رها كند.

«اد برنرو» و «اريكا مسر» به كار مديريت اجرايي اين سريال، كه از شبكه‌ي «سي.بي.اس» پخش مي‌شود، ادامه مي‌دهند.

«ميرن» پس از اين‌كه «كريس موندي» اين پروژه را ترك كرد، در كنار «برنرو» و «مسر» مديريت اجرايي اين سريال را از فصل ششم به بعد برعهده گرفت.

قرارداد او با «ذهن‌هاي مجرم» آخر اين فصل ميلادي به پايان مي‌رسد. وي در حال انجام مذاكرات پاياني براي بستن قرار‌دادي با كمپاني تلويزيوني «سوني» است.

وي قبل از پيوستن به «ذهن‌هاي مجرم» به عنوان تهيه‌كننده‌ي سريال «بي‌نشان»‌ شبكه‌ي «سي.بي.اس» و «ساعت سوم» شبكه‌ي «ان.بي.سي» فعاليت داشت.

داستان سريال «ذهن‌هاي مجرم»، كه پخش آن از سال 2005 در شبكه‌ي «سي.بي.اس» شروع شد،‌ درباره‌ي متخصصين حرفه‌اي است که توسط «اف.بي.آي» گردهم مي‌آيند تا يك قاتل زنجيره‌اي را گير بياندازند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها