عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گسترش توليد و مصرف آبزيان از سياستهاي راهبردي جهاد کشاورزي ميانه است

گسترش توليد و مصرف آبزيان از سياستهاي راهبردي جهاد کشاورزي ميانه است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:11 ب.ظ

مدير جهاد كشاورزي شهرستان ميانه گفت: شهرستان ميانه رتبه برتر آذربايجان شرقي در توليد گوشت ماهي را دارد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان‌شرقي، نادر زارع‌تالي از اجرايي شدن طرح پرورش ماهي نيمه مدار بسته در شهرستان ميانه خبر داد.

او با اشاره به اينكه اين طرح در سالن سرپوشيده اجرا شده تا عوامل محيطي مانند سرما، گرما و بيماري‌ها كنترل شود، گفت: اين طرح با 10 استخر چهار در چهار با عمق 1.7 و ظرفيت توليد 24 تن ماهي پرواري و يك ميليون قطعه بچه ماهي و صرف هزينه 2 ميليارد و 100 ميليون ريال به بهره‌برداري رسيد.

مدير جهاد كشاورزي شهرستان ميانه با اشاره به اينكه براي اجراي اين طرح يك ميليارد و 600 ميليون ريال اعتبار بانكي از محل بنگاه‌هاي كوچك زودبازده و 500 ميليون ريال آورده شخصي هزينه شده است، افزود: اين طرح در سال 87 آغاز و امسال با بهره‌برداري از آن براي چهار نفر ايجاد اشتغال شده است.

زارع‌تالي با اشاره به اينكه شهرستان ميانه در سال‌جاري رتبه اول استان در توليد گوشت سفيد ماهي را به دست آورده است، تصريح كرد: سياست مديريت جهاد كشاورزي ميانه بر گسترش فرهنگ توليد و مصرف آبزيان استوار شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها