عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

*انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني* حسيني: نهادهاي نظارتي خواستار احراز صلاحيت کانديداها شده‌اند

*انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني* حسيني: نهادهاي نظارتي خواستار احراز صلاحيت کانديداها شده‌اند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:12 ب.ظ

عضو فعلي اتاق تهران و کانديداي حضور در انتخابات اتاق بازرگاني تهران با ابراز نارضايتي از روند برگزاري اين انتخابات در مورد ردصلاحيت‌هاي اين انتخابات، اين موضوع را مربوط به نهادهاي نظارت دانست.

حميد حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در اين مورد توضيح داد: با توجه به اينکه جايگاه اتاق بازرگاني ارتقا يافته و حساسيت روي هيات نمايندگان و هيات رييسه افزايش يافته نهادهاي نظارتي نيز بر روي اين انتخابات دقيق تر شده و خواستار آن شدند که کانديداها حتما احراز صلاحيت شوند.

وي ادامه داد: با توجه به اينکه اين انتخابات اولين دوره فعاليت اعضاي انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني است و از سوي ديگر ملاک‌هاي آن نهادهاي نظارتي تعيين نشده بود بنابراين به نظر مي رسد اين موضوع مسئله ساز شده باشد.

حسيني در پايان روند برگزاري اين انتخابات را ضعيف ارزيابي کرد و گفت: سردرگمي و حيراني در اين انتخابات ديده مي شود اما مشارکت بد نيست. در مجموع نيز بايد گفت که مي شد اين انتخابات را منظم تر برگزار کرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها