عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رادمرد خبر داد: گشايش دو مجتمع صنفي عرضه مواد پروتئيني در تهران

رادمرد خبر داد: گشايش دو مجتمع صنفي عرضه مواد پروتئيني در تهران
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:13 ب.ظ

دو مجتمع صنفي مختص عرضه مواد پروتئيني در شرق و جنوب شرق تهران به زودي راه‌اندازي مي شود.

به گزارش خبرنگار اصناف خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حسن رادمرد ـ رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني ـ در يك نشست خبري اظهار كرد: امسال 380 نمايشگاه عرضه مستقيم كالا با 38 هزار غرفه در سراسر كشور برگزار مي‌شود كه در تهران اين نمايشگاهها از دهم اسفند تا 25 اسفند ماه در پنج نقطه تهران به عرضه اقلام مورد نياز مردم مي‌پردازند.

وي ادامه داد: در وزارت بازرگاني تدابير ويژه‌اي را براي پايان سال و خريد شب عيد مردم پيش‌بيني كرده‌ايم كه از جمله اين برنامه‌ها، برپايي فروش‌هاي فوق العاده، نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا و فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي با مشاركت و همكاري اصناف است.

رادمرد از مواد پروتئيني به عنوان كالاي ضروري در سبد خانوارها نام برد و گفت: بر اساس مصوبه كارگروه كنترل بازار، وزارت بازرگاني و مركز اصناف كشور موظف شده‌اند كه بازار رساني ميوه و تره‌بار و مواد پروتئيني را به صورت تخصصي دنبال و ساماندهي كنند.

رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني متذكر شد: ‌همكاري و تعامل نزديك صنوف با مجموعه وزارت بازرگاني به ويژه در راستاي اجراي طرح هدفمندسازي يارانه‌ها، ما را بر آن داشت تا طرح توسعه فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي مواد تخصّصي و پروتئيني را در دستور كار قرار بدهيم.

رادمرد با اشاره به وجود 41 هزار فروشگاه زنجيره‌اي مواد پروتئيني ابراز اميدواري كرد: اين تعداد فروشگاه زنجيره‌اي كه در قالب 240 فروشگاه فعاليت مي‌كنند، تا پايان سال 90 توسعه و گسترش يابند.

وي از واحدهاي توليدي و توزيعي خواست تا در آستانه شب عيد تخفيفاتي را براي خريد مردم و مشتريان قائل شوند به گونه‌اي كه هم مردم از آرامش برخوردار شوند و هم به توليد لطمه نخورد.

رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني، گفت: فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي بايد در بحث فروش مشاركت و حضور گسترده‌اي در اين ايام داشته باشند و هر واحد صنفي بايد به يك نمايشگاه عرضه مستقيم كالا تبديل شود و فروش فوق‌العاده را در واحد خود به اجرا در آورد در كنار آن مركز امور اصناف نيز غرفه‌هايي را در سطح كشور در صورت آمادگي اين واحدها در اختيارشان مي‌گذارد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها