عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انتشار بيش از 91 اثر توسط پژوهشكده‌ي فقه و حقوق دفتر تبليغات حوزه علميه

انتشار بيش از 91 اثر توسط پژوهشكده‌ي فقه و حقوق دفتر تبليغات حوزه علميه
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:13 ب.ظ

مدير دفتر پژوهش پژوهشگاه فقه و حقوق وابسته به دفتر تبليغات حوزه‌ي علميه قم اظهار كرد: از بدو تاسيس اين پژوهشكده در سال 74 تاكنون بيش از 91 اثر پژوهشي به صورت كتاب در اين پژوهشكده منتشر شده است.

 

علي شفيعي در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) تصريح كرد: پژوهشكده فقه و حقوق در قالب سه گروه پژوهشي فلسفه‌ي فقه، دانش‌هاي وابسته به فقه و مسائل وابسته به فقه و حقوق آثار خود را منتشر مي‌كند از ميان اين آثار بيش از 40 اثر تا كنون در جشنواره‌هاي تخصصي و كنگره‌هاي مربوط برگزيده شده‌اند.

 

وي افزود: از ميان اثرهاي پژوهشي دو اثر در مراحل پاياني خود قرار دارد كه در سه ماهه‌ي ابتدايي سال آينده با عناوين مسووليت مدني ناشي از تصميمات قضايي و بررسي فقهي و حقوقي حقوق متهمان در سال آينده به صورت كتاب منتشر خواهد شد.

 

شفيعي درپايان با اشاره به طرح‌هاي پژوهشي ديگر پژوهشكده فقه و حقوق گفت: اين پژوهشكده 400 طرح ديگر را نيز در دست اقدام دارد كه برخي از آنها مانند معاملات الكترونيكي در فقه و حقوق، فلسفه علم و اصول، فقه و مسائل سياسي اجتماعي زنان در مراحل ابتدايي خود هستند و در سال آينده و پس از تكميل مراحل پژوهشي و تحقيقاتي منتشر خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها