عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

براي ايجاد هماهنگي در اطلاع‌رساني رياست‌جمهوري تغييرات ساختاري انجام شده است

براي ايجاد هماهنگي در اطلاع‌رساني رياست‌جمهوري تغييرات ساختاري انجام شده است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:14 ب.ظ

قائم مقام رييس شوراي اطلاع رساني دولت تصريح كرد: براي ايجاد هماهنگي در اطلاع رساني رياست‌جمهوري تغييرات ساختاري انجام شده است.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدحسن صالحي مرام امروز چهارشنبه در حاشيه افتتاح دو ابررايانه ملي در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره اقدامات اين معاونت در 22 بهمن امسال گفت: 22 بهمن روز جشن ملي ما و روزي است كه كشور ما از زير سلطه اجانب براي هميشه خارج شد. كشوري كه وقتي برخي افراد به آن سفر مي‌كردند حق توحش براي خود قائل بودند، در 22 بهمن 57 در تراز كشورهاي اول دنيا قرار گرفت و اين به بركت تلاش‌ها و رهبري‌هاي داهيانه‌ امام(ره) است، زحمت‌هاي زيادي كشيده شده است كه امروز شاهد دستاورد علمي بزرگي هستيم. اين دستاوردها آغاز نشانه‌هاي جمال و جلال ايران است. 22 بهمن نقطه عطف و آغاز مرحله‌ بزرگي از حيات ايران است و بايد همه‌ ايرانيان در اين جشن بزرگ حاضر شوند.

وي افزود: ما امسال سعي كرديم كه با هماهنگي ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي اين مراسم را با شكوه و نشاط شايسته آن برگزار كنيم، در اين راستا اقداماتي نظير ساخت پرچمي به طول 500 متر بوده است و نيز انواع و اقسام اقلام تبليغاتي نظير پرچم نيز تهيه گرديد، ما قطعا در سال آينده فعاليت‌هاي بهتري انجام خواهيم داد چراكه تلاش داريم كميته مربوط به اين مراسم را از ارديبهشت تشكيل دهيم و براي هر چه باشكوه‌تر برگزار كردن مراسم سالگرد انقلاب در سال آينده از همه هنرمندان و افرادي كه مي‌توانند در اين زمينه فعاليت كنند كمك بگيريم.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس‌جمهور با بيان اين‌كه «22 بهمن تنها يك بزرگداشت نيست» گفت: هيچ كشوري مقبوليت خود را در بوته آزمايش قرار نمي‌دهد، اما نظام اسلامي ما هر سال چندين بار اين كار را انجام مي‌دهد و آن را به جهانيان نشان مي‌دهد.

وي با تاكيد بر اطلاع‌رساني دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي گفت: جا دارد فضايي فراهم شود تا مردم عزيز انقلاب كه نظام را بسته به جان خود مي‌دانند وقتي در مراسم 22 بهمن شركت مي‌كنند بهترين لحظات زندگي خود را سپري كرده باشند.

وي درباره تغييرات در معاونت ارتباطات و اطلاع‌رساني رياست‌جمهوري گفت: براي ايجاد هماهنگي در اطلاع رساني رياست‌جمهوري تغييرات ساختاري انجام شده است. همان طور كه مي‌دانيد رييس‌جمهور كشورمان در عين اين‌كه رياست جمهوري را دارند، در عين حال رياست دولت را نيز بر عهده دارند. ما فضايي فراهم كرده‌ايم كه رييس دفتر رييس‌جمهور ضمن حفظ سمت رييس شوراي اطلاع‌رساني دولت نيز باشد تا هماهنگي‌ها بيشتر باشد. در اين راستا اداره كل دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري و اداره كل روابط عمومي در هم ادغام شده‌اند، چون گاهي شاهد ناهماهنگي‌هايي ميان اين دو بوديم.

وي خبر داد كه رياست جمهوري مركز افكارسنجي تاسيس كرده است تا در كنار ساير مراكز افكار سنجي به فعاليت بپردازد و تصريح كرد: همچنين مركز پژوهش‌ و اسناد رياست جمهوري را نيز ارتقاي كيفي داده‌ايم. و براي آن هيات امنايي تشكيل داده‌ايم كه معاونان پژوهشي 5 دانشگاه عضو آن هيات امنا مي‌باشند.

صالحي مرام گفت: دكتر احمدي‌نژاد فراتر از يك رسانه است و شما خودتان مي‌دانيد و ديده‌ايد كه گاهي در يك روز 5 برنامه دارد و از سوي ديگر فعاليت‌ها و خدمات دولت بايد به شكل خوبي به گوش مردم عزيز كشورمان برسد و با اين كار دسيسه‌ها خنثي خواهند شد.

وي با بيان اين‌كه «دشمن به دنبال مايوس كردن مردم است» گفت: وقتي شما دستاوردها را به خوبي براي مردم اطلاع‌رساني كنيد و مردم ببينند كشورشان در بسياري از عرصه‌ها حتي از سند چشم انداز 1404 جلوتر است و به سمت رسيدن به قله‌هاي پيشرفت حركت مي‌كند اميدوار مي‌شوند. تا جايي كه مي‌بينيم برخي ايرانياني كه به هر دليلي كشور را ترك كرده‌اند به كشور برمي‌گردند و سرمايه‌هاي ملي و مادي خود را در اختيار كشور قرار مي‌دهد و اين نشانه اطلاع‌رساني خوب است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها